Yemen Kahvesi Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 334

Yemen Kahvesi bayilik veriyor mu? Yemen Kahvesi bayilik bedeli, Yemen Kahvesi franchising bedeli, Yemen Kahvesi isim hakkı bedeli. Yemen Kahvesi, Antalya merkezli olarak kurulan bir firmadır. Sektörde her ne kadar eski olsalar da, Yemen Kahvesi adı altında 2011 yılında kurulmuş ve Antalya dışına çıkarak çok kısa süre içinde Türkiye ve yurt dışına yayılmayı başarmışlardır. Hali hazırda bir çok şubesi ile hizmet veren Yemen Kahvesi, karlı yatırım fikirlerinden birisidir. Durum böyle olunca da herkesin akıllarında şu soru belirliyor; Yemen Kahvesi bayilik şartları nedir? Tüm bunların yanı sıra, kar oranı olarak bakıldığında da yüksek marjlar ile çalışıldığından, kısa sürede yatırımı geri döndürebilecek işlerden birisi olarak gösteriliyor. Peki Yemen Kahvesi bayilik veriyor mu?

Yemen Kahvesi Bayilik Veriyor Mu?

Gelişimini hızla sürdüren ve her geçen gün daha da büyüyen bir sektör haline gelen Kahvecilik sektörünün şüphesiz büyük oyuncularından birisi de Yemen Kahvesi. Kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen adından sıkça söz ettiren bir marka haline gelmiş, yatırımcılar tarafından da büyük ilgi görmüştür. Durum böyle olunca da sektör içindeki büyümesini hızlandırmış, her geçen gün yeni bayilikler ile hedef büyütmüştür. Peki Yemen Kahvesi bayilik alma nasıl olur?

Yemen Kahvesi, Türkiye ve bazı yabancı ülkeler olmak üzere tercihe göre bayilikler vermektedir. Genellikle bayiliklerini Türkiye içinde vermeyi tercih eden Yemen Kahvesi ile çalışmak istiyorsanız, kısa adımları yerine getirmeli ve bayilik şartlarını karşılıyor olmalısınız. Yemen Kahvesi bayilik şartları ise şunlardır;

Yemen Kahvesi Bayilik Şartları 2019

Yemen Kahvesi’nin tarihi aslında çok eskiye dayanmaktadır. 1980’li yılların başında ilk tohumları atılmış, deden miras şekilde ilerletilmiştir. Babadan oğula geçen bir meslek olarak kabul edilmiş, daha sonrasında da 2011 yılında Yemen Kahvesi adı altında firma haline gelmiştir. Yemen Kahvesi bayilik şartları ise yine firma tarafından belirlenmiştir.

yemen kahvesi isim hakkı bedeli

Yemen Kahvesinin kesin belirlenmiş olan şartları İnternet üzerinden paylaşılmamıştır. Yatırım maliyetleri olarak da aşağı yukarı bir fiyat politikası izlense de, dükkan büyüklüğü etki edecek en büyük kriterlerdendir. Yemen Kahvesi franchise şartları kısaca şunlardır;

 • Sektör tecrübesi, yönetim kabiliyeti,
 • Yöneticilik kabiliyeti,
 • Yüksek yatırım maliyetlerini kaldırabilmek,
 • Geniş hacimli dükkanlar,
 • Ön kullanım alanı, açık alan ve depo bulunan dükkanlar,
 • Lokasyon olarak daha çok yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler.

Yemen Kahvesinin bayilik şartları arasında gösterilmektedir. Yemen Kahvesi bayilik bedeli ise yine firma tarafından belirlenmiş olup, metrekare başına bazı dekorasyon maliyetleri de uygulanmaktadır.

Yemen Kahvesi Bayilik Ücreti

Yemen Kahvesi bayilik maliyeti, açacağınız dükkana göre değişiklik gösterebilen maliyetler gösterebilir. Yemen Kahvesi isim hakkı bedeli adı altında franchise yatırım bedelleri talep ettiği gibi, aynı zamanda dükkan dekorasyonu için de bazı yatırım bedelleri talep ediyor. Bir kafe işletmecisi olacağınız için, dekorasyonun en önemli unsurlardan biri olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Bu sebeple yüksek yatırım maliyetlerine göz açmalısınız.

Yemen Kahvesi isim hakkı bedeli ve Yemen Kahvesi bayilik alma ücreti 65.000 TL ile 75.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yemekli veya yemeksiz konseptlerde bayilik seçebileceğiniz için, bu fiyat bu seçim sonrasında ortaya çıkacaktır. Genel olarak yatırım bütçesi ise 400.000 TL ile 900.000 TL arasında kabul edilmektedir.

**Bu tutarlar kesin olmayıp, asıl gerçek tutarlar firma ile görüşüldüğünde ortaya çıkmaktadır.

 • Yemen Kahvesi Franchising Bedeli: 65.000 TL
 • Yemen Kahvesi Açma Maliyeti: 400.000 TL ile 900.000 TL arasında.

Yemen Kahvesi İsim Hakkı Bedeli

Yemen Kahvesi isim hakkı bedeli adı altında bir ücret talep edip etmediği kesin bir bilgi değildir. Ancak franchising bedeli olarak talep edilen ücretin içine dahil olduğu da söylenmektedir. Bu sebeple ödemiş olduğunuz 65.000 TL’nin içinde muhtemelen isim hakkı bedeli gibi bedeller de dahil olacaktır.

Yemen Kahvesi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yemen Kahvesi bayilik başvurusu için internet üzerinde yer alan herhangi bir başvuru formu bulunmuyor. Bunu yerine firma genel bilgileri paylaşarak, yatırımcıların doğrudan iletişim kurmalarını talep ediyorlar. Bu sebeple Yemen Kahvesi iletişim bilgilerini kullanarak franchising yetkilileri ile görüşebilir, randevu talep ederek bayilik görüşmelerine başlayabilirsiniz.

Yemen Kahvesi Bayilik Alma Şartları

Yemen Kahvesi bayilik alma konusunda yatırımcılara bir çok destekte de bulunuyor. Bunlar personel desteği, iş öncesi eğitimler ve franchising sırasındaki talep edilebilecek eğitimler olarak gösteriliyor. Firmanın uzman ekibi tarafından tüm hazırlıklar yapılıyor ve yatırımcılara belirlenen gün ve tarihlerde (işe başlamadan önce) gerekli eğitimler verilerek tam donanımlı bir şekilde iş başı yapmalarını sağlıyorlar.

 • Yemen Kahvesi personel desteği,
 • Yemen Kahvesi iş öncesi eğitimler,
 • Yemen Kahvesi franchising eğitimleri,
 • Yemen Kahvesi lokasyon belirleme

gibi hizmetleri yatırımcılarına sunmaktadır.

Yemen Kahvesi Bayilik İletişim Bilgileri

Yemen Kahvesi ile bayilik veya diğer herhangi bir konuda iletişim kurmak istiyorsanız altta yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Dilerseniz mail atarak, dilerseniz de daha hızlı olması için telefon üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Yemen Kahvesi bayilik iletişim bilgileri şöyledir;

Adres: Yenigöl mahallesi, Serik Caddesi B Blok NO: 28 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0850 304 07 07

Bir önceki yazımız olan Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Gıda, Köfteci Yusuf ve Köfteci Yusuf Bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.