White Beige Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 310

White Beige bayilik veriyor mu? White Beige bayilik şartları, White Beige franchise bedeli ve White Beige franchising şartları 2019 hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Ev tekstili ve dekorasyonu konusunda son dönemlerde popüler hale gelen firmalar arasına 2015 yılında açılan White Beige de katıldı. 2015’den bu yana hızlı bir gelişim göstererek bir çok noktaya mağaza açan White Beige, bayilikler vererek hizmet ağını tüm Türkiye’ye yaymak istiyor. Ev tekstili ve dekorasyon konusunda ciddi ciro hedefleri ile yola çıkan White Beige, yatırım maliyetleri ve müşteri potansiyeli olarak ele alındığında oldukça karlı yatırımlar arasında gösteriliyor. Peki White Beige bayilik veriyor mu?

White Beige Bayilik Veriyor Mu?

White Beige, 2015 yılında ilk perakende mağazasını açmış olsa da, bundan çok öncesinden beri yaklaşık 20 senedir toptancı olarak hizmet vermekte olan bir firmaydı. Ev tekstili ve ev dekorasyonu konusunda bir çok ünlü markayı Türkiye’ye getirmesi ve tanıtması ile bilinen White Beige, şimdilerde ise açmış olduğu mağazalar ve verdiği bayilikler ile bu markaları uygun fiyatlar ile perakende müşterisine ulaştırmayı hedeflemektedir. Buradan yola çıkarak da belirli şartlar karşılandığında White Beige bayilik veriyor diyebiliriz.

Ancak bilmelisiniz ki, White Beige yatırım maliyetleri diğer firmalara göre biraz daha yüksek kalabilir. Mağaza dekorasyonu, ürün çeşitliliği de göze alındığında ciddi yatırım maliyetleri isteyebilir. White Beige isim hakkı bedeli konusunda herhangi bir açıklama yapmamış olsa da, isim hakkı bedeli adı altında bir bedel talep etse bile bunun düşük bir rakam olacağını düşünüyoruz. Peki White Beige bayilik şartları nelerdir?

White Beige Bayilik Şartları 2019

white beige franchise

White Beige bayilik şartları 2019 yılında firma tarafından belirlenmiş olup, bayilik şartlarını yerine getirmeyen kişilere bayilik verilmemektedir. Bayilik şartları konusunda esnek kuralları olan firma, daha çok sektör tecrübesi olan kişilere bayilik vermeyi hedefliyor. Peki White Beige bayilik şartları neler?

 • Sektör tecrübesi ve yönetim kabiliyeti,
 • Mağaza yönetimi ve idaresi,
 • Yüksek yatırım maliyetlerini karşılayabilmek,
 • Büyük m2’li mağazaların yönetimi,
 • Depo alanı,
 • Personel eğitimleri,

gibi bazı şartlar belirlenmiştir. Bu şartlar hemen hemen çoğu firma için ortak şartlar olduğu gibi, White Beige bu konuda çok net bilgiler vermemektedir. Eğer White Beige bayiliği almak istiyorsanız doğrudan firma yetkilileri ile görüşmeli ve franchise konusunda tam destek almalısınız. Aynı zamanda bayilik sonrasında firma, personel eğitimi ve desteği gibi bir çok konuda da sizlere yardımcı oluyor. White Beige bayilik başvurusu nasıl yapılır?

White Beige Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

White Beige bayiliği başvurusu yapmak isterseniz internet sitesinde yer alan formu doldurarak ön başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu aşama, yalnızca bir ön başvuru olup daha sonrasında görüşmelerin devam edeceğini de bilmelisiniz. Bayilik başvurusu sırasında sizden bazı bilgiler talep edilir ve bu bilgileri vermeniz ile beraber başvurunuz bir değerlendirme sürecinden geçirilir, daha sonrasında da mülakat tarzında görüşmeler yapılabilir. White Beige bayilik başvurusu sırasında talep ettiği bilgiler ise şöyledir;

 • İletişim bilgileri,
 • Bayilik alınacak adres ve kişi bilgileri,
 • Sektör deneyimi konusunda bilgiler,
 • İş bilgileri,
 • Bayilik almak istediğiniz bölge ve şehir,
 • Eklemek istediğiniz ilave belgeler.

White Beige Bayilik Ücreti ve İsim Hakkı Bedeli

White Beige bayilik ücreti ve White Beige isim hakkı bedeli konusunda net bir bilgi vermemiştir. İnternet üzerinde yer alan White Beige isim hakkı bedeli gibi bilgiler firma ağzından çıkmamış, firma tarafından bildirilmemiştir. Mağaza boyutları, bölge ve bayiliği aldığınız şehirlerde bayilik ücretleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca AVM konseptleri ve normal mağaza konseptleri arasında da farklar olacağından, White Beige bayilik bedeli başvuru sırasında görüşülmelidir.

White Beige Bayilik İletişim Bilgileri

White Beige bayiliği almak istiyorsanız White Beige franchise bedeli konusunda görüşmeler yapmak istiyorsanız, firma ile doğrudan iletişim kurmalısınız. Altta yer alan çağrı merkezi ve genel merkez numaralarını kullanarak bilgi alabilir, firma yetkilileri ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. White Beige bayilik iletişim bilgileri;

Genel Merkez: ANA MERKEZ – DUDULLU / İSTANBUL / TÜRKİYE
TEL: 0850 340 00 92 (Hafta içi 09:00 – 17:00)

Bir önceki yazımız olan H&M Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde H&M Bayilik Şartları, H&M Franchise ve H&M Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.