Usta Dönerci Bayilik Şartları

0 136

Usta Dönerci bayilik veriyor mu? Usta Dönerci bayilik şartları, Usta Dönerci Franchising Bedeli hakkında bilgiler. Usta Dönerci, son dönemlerin popüler hale gelen döner & iskender restoran zincirlerinden birisidir. Usta Dönerci, 2013 yılında Türkiye’de TAB Gıda tarafından kurulmuştur. Kısa sürece ciddi ivme yakalayarak 80’den fazla restorana ulaşmıştır. Bildiğiniz gibi TAB Gıda, Türkiye’de Burger King, Popeyes, Arbys, Sbarro gibi markaların da Master Franchise yöneticisidir. Tüm bunların yanı sıra kendi markaları ile de yola devam etmek isteyen firma, 2013 yılında Usta Dönerci adı altında bir marka oluşturarak, Türkiye’den tüm dünyaya yayılacak bir zincir restoran hedefi ile karşımıza çıkıyor. Son dönemlerin popüler hale gelen markası Usta Dönerci bayilik veriyor mu? Usta Dönerci bayilik şartları nelerdir?

Usta Dönerci Bayilik Veriyor Mu?

Usta Dönerci, Türkiye’de TAB Gıda tarafından kurulmuştur. Markanın tek sahibi yine TAB Gıda olup herhangi bir ortaklık durumu söz konusu değildir. Bu markanın da yine bayilik işlemleri ile TAB Gıda A.Ş ilgilenmekte olup, bayilik işlemlerinde bazı şartlar yerine getirildiğinde ise kolaylıkla bayilik alınabilmektedir. Öncelikli hedef Usta Dönerci markasının olmadığı iller, belirlenen lokasyonlar ve Usta Dönerci’nin ulaştırılmak istendiği noktalar olarak belirtilmekte.

Usta Dönerci bayilik almak için öncelikle kendinize bir yer belirlemelisiniz. Firma yer seçimi konusunda her ne kadar yardımcı olsa da, bayilik başvurusunu yapmadan önce elinizde bilgi ile kişilere ulaşmanız faydalı olacaktır. Usta Dönerci bayilik almak istiyorsanız öncelikle firmanın İnternet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Peki Usta Dönerci bayilik şartları nelerdir?

Usta Dönerci Bayilik Şartları ve Bedeli

Usta Dönerci bayilik şartları, TAB Gıda tarafından belirlenmiş olup, bu şartları yerine getiren kişiler tarafından rahatlıkla alınabilir. Bu şartlar yüzeysel şartlar olup, diğer bayilik şartları konusunda firma ile görüşmeler sağlamalı, bayilik süreci ve işleyişi konusunda da bilgi edinmeniz gerekmektedir. Usta Dönerci bayilik şartları şöyledir;

Usta Dönerci Bayilik Şartları

 • Sektörde deneyim, iş tecrübesi,
 • Yöneticilik kabiliyeti,
 • Giriş kat, açık alana sahip dükkanlar,
 • Giriş alanı minimum 120 metrekare,
 • Kapalı alanı minimum 300 metrekare,
 • Ön kullanım alanı ise minimum 10 metrekare dükkanlar,
 • Tavan yüksekliği 6.5 metre olan dükkanlar,
 • Yüksek bütçeli işlerin yönetimi,
 • Tam zamanlı çalışma seçeneklerine uyum sağlama,
 • Yüksek yatırım maliyetlerini kaldırabilmek,
 • Reklam maliyetlerini üstlenebilmek.

gibi şartları firmanın belirlediği şartlardandır. Bu şartları yerine getiren kişiler, firmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan ön başvuru formunu doldurarak firma ile görüşebilir. Aynı zamanda iletişim bilgilerini kullanarak da firma yetkililerine ulaşabilir ve bayilik desteği alabilirsiniz. Peki Usta Dönerci bayilik bedeli ne kadar? Usta dönerci isim hakkı bedeli.

Usta Dönerci Franchising Bedeli ve Bayilik Ücreti

Usta Dönerci bayiliği almak için belirlenen şartlar üstte yer almaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için yine firma yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki, firma bayilik bedeli veya Usta Dönerci franchise ücreti gibi bilgileri İnternet üzerinde paylaşmamıştır. Ortalama olarak baktığımızda, firma bayilik işlemleri sırasında dekorasyon gibi maliyetleri dahil ederek bir hesaplama yapıyor diyebiliriz. Ancak yatırım maliyeti olarak verilen rakam ise 250.000 USD+KDV’den başlamaktadır. Minimum harcanan tutarın bu kadar, bu tutarın da artabileceğini unutmamanız gerekiyor. Peki Usta Dönerci bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Usta Dönerci Bayilik Başvurusu

Usta Dönerci bayilik almak istiyorsanız, firmaya öncelikle bir ön başvuru yapmalısınız. Firma, ön başvuru formunu İnternet üzerinde yayınlamış olup bu forma buradan ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan hemen sonra firma sizinle iletişim kuracak ve bayilik detayları hakkında tarafınıza bilgi verecektir. Usta Dönerci genelde tüm bayilik işlemlerini yüz yüze görüşme tekniği ile yapmakta olup, İnternette yer alan form yalnızca ön başvuru formudur.

Başvuru formlarında istenen bilgiler ise şöyledir;

 • Kişisel iletişim bilgileri,
 • İş bilgileri,
 • Sektör ve deneyim bilgileri,
 • Adres ve lokasyon bilgileri,
 • Yatırım bütçesi,
 • Daha önceki iş – mevcut iş tecrübeleriniz,
 • Yıllık gelir beklentisi.

Usta Dönerci Bayilik Şartları ve Destekleri

Usta Dönerci, bayilik işlemleri sırasında yatırımcılarına bir çok destek de sunuyor.

Eğitim Desteği: Firma, tüm yatırımcılarına eşit davranarak hepsini eğitimden geçiriyor. Gerek personel, gerekse de mutfak tarafında eğitim sürecinden geçirilerek yatırımcıları işe hazır hale getirmek hedefleniyor.

Yer Seçimi: Firma bayilik vereceği yerleri daha çok yaya trafiği, AVM, ana caddeler üzerinde tercih etmektedir. Bu aşamalarda gerek yatırımcılar ile, gerekse de firma çalışanları ile istişareler yaparak daha uygun bir lokasyon tercih edilmesi için tüm gerekenler yapılıyor.

Destek ve Hizmetler: Firma lojistik, ulaştırma, insan kaynakları, kalite kontrol, personel desteği ve eğitimler gibi bir çok desteği bayilikler için vermektedir. Bu desteklerin tamamı ücretsiz olup, firma reklam çalışmalarına da sizleri dahil etmektedir.

Usta Dönerci Bayilik İletişim Bilgileri

Öncelikle belirtmeliyiz ki, firma ile bayilik için iletişim kurmak istiyorsanız ilk olarak bayilik başvuru formunu doldurmalısınız. Bu sayede daha net ve kesin dönüşler alarak yola devam edebilirsiniz. Firma tarafınıza en yakın sürede dönüş yaparak işlemleri başlatabilir. Ancak sonuç alamadıysanız ve iletişim kurmak istiyorsanız da TAB Gıda iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

USTA DÖNERCİ®
TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres: Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: +90 212 310 66 00

Bir önceki yazımız olan Zara Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.