Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları

0 133

Etsiz çiğ köfte sektöründeki gözlemlenen artış, ciddi anlamda yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle düşük bütçeler ile kendi işini kurmak isteyen kişiler, farklı işler yapmak isteyen kişiler ek gelir olarak bir çiğ köfteci dükkanı açmak için yarışır hale gelmiş durumda. Artık durum öyle bir hal aldı ki, hemen hemen her köşe başında bir çiğ köfteci dükkanı görmek mümkün hale geldi. Bu çiğ köfte markalarından birisi de, İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğ köfte firmasıdır. Tatlıses çiğ köfte firması, bayilikler vererek yeni istihdam alanları yaratmaktadır. Peki Tatlıses çiğ köfte bayilik şartları nelerdir?

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Veriyor Mu?

Özellikle genç girişimciler tarafından merak edildiği üzere Tatlıses Çiğ Köfte firması Türkiye genelinden bayilik hizmeti sunuyor. Fakat bayilik fırsatı sunan birçok firmalarda olduğu gibi Tatlıses Çiğ Köfte firmasından bayilik hizmeti alınabilmesi açısından bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Firma ve bireylerin düşük bir maliyet üzerinden ve güçlük çekmeden dilediği il veya ilçe üzerinden Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği açabiliyor.

Siz de Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak istiyorsanız hızlı bir şekilde başvuru yapabilir, başvuru şartlarını gözden geçirebilirsiniz. Dilerseniz internet siteleri üzerinden başvuru yapabilir, dilerseniz de direkt firma yetkilileri ile görüşmeler sağlayarak bir randevu talep edebilirsiniz. Peki Tatlıses Çiğ Köfte bayilik şartları neler?

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in sahip olduğu Tatlıses Kebap ve Restaurant işletmeciliği1990 tarihinden itibaren hizmete sunulduktan bir müddet sonrasında Tatlıses çiğ köfte bayilik şartları sunarak bayilik fırsatı sundu. 2010 tarihinden itibaren ise yoğun talep üzerine Franchise sektörüne Tatlıses Çiğ Köfte adıyla adım atmıştır. Bu tarihten itibaren sektörde hızla gelişim kaydeden Tatlıses Çiğ Köfte ülkemiz genelinden toplamda 250 adet şubesi üzerinden hizmet sunuyor. 2014 tarihinde ise Tatlıses Lahmacun konsepti üzerinden hizmetlerini büyüten Tatlıses Çiğ Köfte bu sayede çok daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Tatlıses Çiğ Köfte mağazası ürünlerinin tamamı yöresel ve mevsimsel bazda hazırlanıyor ve içeriğinde ise herhangi bir katkı öğesi yer almıyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Şartları Nelerdir?

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğinde sunulan şartlar ise oldukça basittir. Türkiye çapında Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği açmak isteyen girişimciler ilk olarak en düşük 30-40 metre karelik bir alan üzerinden en düşük 15 bin TL ila 20 bin TL aralığında yatırım yapması gerekiyor. Ayrıca Tatlıses Lahmacun bayiliğinde ise Türkiye çapında en düşük 150 metrekare ile 200 metrekarelik bir mağaza üzerinden en düşük 200 bin TL ila 300 bin TL aralığında yatırım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Tatlıses Euro olarak da, Avrupa ülkeleri üzerinden en düşük 50 metrekare ile 60 metrekarelik bir mağaza üzerinden en düşük 35 bin Euro yatırım yapılması gerekiyor.

Tatlıses Çiğ Köfte İsim Hakkı Bedeli

Türkiye ve Avrupa’nın en çok kazandıran yerli bayilik markalarından biri olan Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğinde isim hakkı ise sözleşme belgesinde belirtiliyor. Tatlıses Çiğ Köfte, marka gücü, ülkemizin en ünlü ve kazançlı markalarından biri olması, pazar sürekliliği, düşük bir maliyet sunması, kolay işletilebilir ve denetlenebilir olması, eğitim destek programı, bilgi birikim, doğal, lezzetli, taze ve içeriğinde herhangi katkı maddesi bulunmayan ürünler sunması gibi birçok avantajlar sunduğundan en çok tercih edilen bayilik mağazaları listesinde bulunuyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Franchise Bedeli

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği için başvuru yapmak isteyenlerde aranan en temel özellik ise, bireylerin işletme ile devamlı olarak iletişim halinde kalması yani ilgilenmesidir. Hastalık ve benzeri durumlar dışında bireyin işletme ile devamlı olarak irtibat halinde kalması gerek firma prestiji açısından ve gerekse de müşteri memnuniyeti sürdürülebilirliği açısından oldukça önem arz ediyor. Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğinde gerekli kriterlerin taşınması durumunda ise bayilik açma süresi oldukça hızlı bir şekilde işliyor. Firma web sitesinden online bir şekilde bayilik başvurusu yapılabildiği gibi, firma genel merkezi telefon kanalından da bayilik başvurusu yapılabiliyor. 

Türkiye’de yer alan birçok firmalara oranla çok daha yüksek ve istikrarlı kazançlar sunması sebebiyle tercih edilen Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğinde uzun yıllar boyu sözleşme imzalanabiliyor. Girişimciler Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği açarak sermayesini kısa sürede katlıyor. Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği ile girişimciler geleceğini garanti altına alarak sektöründe emin adımlar ile kariyer basamaklarına tırmanabiliyor. 

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliğini pek çok bayilik firmalarından ayıran temel özelliklerden biri ise, firmanın bayilerine kusursuz bir şekilde eğitim hizmeti sunmasıdır. Girişimciler çiğ köfte satışlarında herhangi bir deneyime sahip olmasa dahi, firma tarafından sunulan profesyonel eğitimler sayesinde kısa sürede profesyonel çiğ köfte bayisi oluyor. 15 bin TL ila 20 bin TL aralığında bir birikime sahip olmanız durumunda Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği için başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nike Bayilik Şartları başlıklı makalemizde Giyim, Nike ve Nike Bayilik Şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.