Tantitoni Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 161

Tantitoni bayilik veriyor mu? Tantitoni bayilik şartları ve Tantitoni franchising bedeli 2019 bilgileri. Tantitoni, aslında 1993 yılından beri mutfak sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. 2006 yılına kadar İnter Mutfak adı ile hizmet veren, daha sonrasında 2006 yılında Tantitoni markasını yaratarak hizmetlerine devam etmiştir. Kısa sürede yüksek bir ivme kazanarak da bir çok müşteri tarafından bilinir hale gelmiş, marka bilinirliği olarak üst seviyelerde yer almıştır. Günümüzde AVM’ler de dahil olmak üzere 56 yurt içi, 6 adet de yurt dışı mağazası ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda online hizmetleri de bulunan Tantitoni bayilik şartları için bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Tantitoni bayilik veriyor mu?

Tantitoni Bayilik Veriyor Mu?

Tantitoni, bir diğer adı ile İnter Mutfak, hizmet ağını genişletmek adına her geçen gün yeni bayilikler ve şubeler açarak hizmetlerini çok geniş bir ağa yaymaya çalışmaktadır. İnternet siteleri üzerinde yer alan bilgilere göre de Tantitoni hem yurt içi, hem de yurt dışı olmak üzere bir çok bayilik vermektedir. Tantitoni bayilik şartları ise firma tarafından belirlenmiş olup, şartları yerine getiren yatırımcılar tarafından anında değerlendirilmektedir.

Tantitoni, AVM’lerde çok bilinen bir mutfak mağazasıdır. Mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok ekipmanı Tantitoni mağazalarında rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Özellikle yeni çeyiz hazırlığında olan genç müşteri kitlesine hitap eden Tantitoni, yatırımcıların da ilgisini tamamen bu sebeple çekmektedir. Belirli dönemlerde de yaptıkları kampanyalar ile aksiyonlu cirolar hedeflemektedir. Peki Tantitoni bayilik şartları 2019 nelerdir?

Tantitoni Bayilik Şartları 2019

Tantitoni bayiliği almak için belirli şartlar vardır. Bu şartları yerine getiren yatırımcılar, rahatlıkla Tantitoni bayilik alarak işlerinin başına geçebilirler. Ortalama olarak maliyet hesaplaması yapıldığında da iş hacmine göre yatırım maliyetinin diğer firmalara göre düşük olduğunu söyleyebiliriz. Genel anlamda tüm şartları açık ortamda paylaşmamış olsalar da, Tantitoni bayilik şartları aşağıdaki gibidir;

tantitoni bayilik alma

 • Sektör tecrübesi,
 • Perakende sektöründe tecrübe,
 • Yönetim kabiliyeti,
 • Esnek çalışma şartlarına uyum sağlama,
 • Yüksek yatırım bütçelerine karşı tam finansman.

Gibi genel şartlar yerine getiriliyorsa, Tantitoni bayilik için yetkililer ile görüşülebilir. Üstte yer alan bilgiler yüzeysel olsa da, Tantitoni bayiliği alırken dikkat etmeniz gereken temel kurallar olarak da söylenmektedir. Tüm bunların yanı sıra bazı yatırım maliyetlerini de karşılayarak, %35 kar marjı ile işinize hemen başlayabilirsiniz. Peki Tantitoni franchise bedeli ne kadardır? Tantitoni bayilik bedeli hakkında bilgiler.

Tantitoni Franchise Bedeli ve Tantitoni Bayilik Ücreti

Tantitoni, bayilik bedeli olarak düşük maliyetler ile kurulabilecek bir bayilik modeline sahiptir. İnternet üzerinde yer alan bazı bilgiler ışığında ortalama olarak yatırım maliyeti 150.000 TL olarak belirtilmiştir. Bu bilgiler kesin ve güncel olmadığı gibi, en doğru bilgi firmanın resmi İnternet organları üzerinden edinilebilir. Tantitoni franchise bedeli 2019 yılında güncellenmiş olacağı gibi, yatırım yapacağınız mağazanın büyüklüğüne göre de değişiklik gösterebilir.

Tantitoni franchising bedeli karşılandıktan sonraki dönemlerde, kampanya yapılması durumunda mağazanız için yüklü ve stoklu ürün almanız gerekebileceğinden, ilerleyen dönemlerde de karşınıza çıkabilecek finansal durumları iyi analiz ederek işinize başlamalısınız. Peki Tantitoni bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Tantitoni Bayilik Başvurusu

Tantitoni franchising bedeli

Tantitoni bayilik talebi oluşturmak aslında çok kolaydır. Firma, İnternet üzerinden yayınlamış olduğu bayilik başvuru formu ile çok kolay talep toplamaktadır. Tantitoni bayilik başvurusu yapabilmek için internet üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak firmanın tarafınıza dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Firma, başvuruları İnternet üzerinden topladığı gibi, devamındaki görüşmeleri birebir yapmaktadır.

Elbette firma, başvuru sırasında kişilerden bazı detaylı bilgiler istiyor. Tantitoni bayilik başvurusu yaparken bu bilgilere dikkat etmeli, eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Tantitoni firmasının istediği bilgiler şöyle;

 • Kişisel bilgiler (Yatırımcı bilgileri)
 • Kişisel iletişim bilgileri
 • Öz geçmiş, CV ve iş geçmişiniz hakkında tüm detaylar
 • Tantitoni açmak istediğiniz bölge,
 • Mağaza açmak istediğiniz konsept (AVM, Cadde)
 • Mali konular ile alakalı bilgiler

Tantitoni Bayilik İletişim Bilgileri

Tantitoni ile bayilik ve diğer konular hakkında iletişim kurabilirsiniz. Eğer Tantitoni bayilik görüşmelerini form doldurmak yerine direkt yüz yüze gerçekleştirmek istiyorsanız, altta yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmadan randevu talep edebilirsiniz. Tantitoni bayilik iletişim bilgileri şöyledir;

Firma Adı : İnter Mutfak Eşyaları Tic. A.Ş.
Ticaret Sicil Numarası : 297416/244998
Merkez Adres (Headquarter) : Maliye Caddesi No:15 Rüya Han Kat:4 Karaköy / İstanbul
Telefon : (0212) 292 50 25
Faks : (0212) 249 98 45

Bir önceki yazımız olan Mado Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Cafe, Dondurma Bayiliği ve Mado hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.