SEÇ Market Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 2.942

SEÇ Market bayilik veriyor mu, SEÇ Market bayilik şartları, SEÇ Market franchise şartları, SEÇ Market bayiliği alma şartları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. SEÇ Market, Bizim Toptan marketler zincirinin bir iştiraki olarak, ŞOK marketler ile aynı ürünlerin satışını yapan marketler zinciridir. Şok marketlere göre daha az kapsamlı olsa da, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabileceği marketler arasındadır. Aynı zamanda SEÇ Market, konsept olarak ŞOK Market’e çok benzediği için de tercih edilen bayilikler arasında gösterilmektedir. Siz de bir SEÇ Market sahibi olmak istiyorsanız, SEÇ Market bayilik şartları göz atabilirsiniz.

SEÇ Market Bayilik Veriyor Mu?

SEÇ Market, Ülker grubunun Bizim Toptan çatısı altında buluşturulan bir iştirakidir. SEÇ Market’lerin ortak ve ana tedarikçileri de Bizim Toptan olarak gösterilmiştir. SEÇ Market çatısı altında satacağınız ürünler Bizim Toptan ve ŞOK market ürünleri ile aynı olacağı için, rekabet açısından bakıldığında rakip bir çok firma ile rahatlıkla rekabet edebileceğiniz anlamına da gelmektedir.

SEÇ Market, genel olarak bakıldığında ŞOK market bayilik vermediğinden, bayilik verebilecek bir market olarak ortaya çıkmıştır. SEÇ Market bayiliği alarak, rahatlıkla market ve perakende sektörüne giriş yapabilirsiniz. Oldukça esnek şartlar ve bayilik modeli bulunan SEÇ, firmanın bir çok desteği ile yanınızda. Peki SEÇ Market bayilik şartları neler?

SEÇ Market Bayilik Şartları 2019

seç market bayilik şartları

SEÇ Market bayiliği almanın şartları 2019 yılında da firma tarafından belirlenmiş ve güncellenmiştir. Firmanın belirlemiş olduğu şartları yerine getirmeniz durumunda rahatlıkla bayilik alabilir, çok büyük yatırımlar yapmadan bir bayilik sahibi olabilirsiniz. SEÇ Market bayilik şartları 2019 şöyledir;

  • Perakende sektöründe tecrübe ve öncesinden deneyim,
  • Belirlenen miktarlarda sermaye gücü ve finansman,
  • Herhangi bir ticari engelin bulunmaması,
  • 3 yıl bayilik süresi (devamlı yenilenen)
  • Dükkan büyüklüğüne göre personel çalıştırabilecek kapasitede olunması,
  • Mağaza açılış bedelleri, SEÇ Market isim hakkı bedeli ve gerekli ekipmanların bedeli,
  • En az 80 m2 mağaza, ortalama 150 – 200 m2 kullanım alanı olması

firma tarafından belirlenen şartlar arasında gösterilmektedir. Bulunduğunuz bölge veya konuma göre bu şartlarda değişiklik veya esneme olacağını da unutmamalısınız. Daha detaylı bilgi alabilmek adına da firma yetkilileri ile doğrudan görüşme sağlayabilir, SEÇ Market franchise şartları bilgilerini edinebilirsiniz.

SEÇ Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

SEÇ Market bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken şeylerin çok basit olduğunu söyleyebiliriz. Eğer daha öncesinden bir bayilik başvurusu yapmışsanız firma yetkilileri ile yine doğrudan iletişim kurabilirsiniz. SEÇ Market, internet üzerinden bayilik başvurusu kabul eden firmalar arasında yer almaktadır.

SEÇ Market bayilik başvuru formunu doldurarak kısa süre içinde başvuru yapabilirsiniz. Bu aşama ortak bir işleyiş biçimine sahiptir. Formu doldurmanızdan hemen sonra firmanın bulunduğunuz bölgede çalışan bölge müdür tarafınıza iletişim kurarak, sizi yerinizde ziyaret etmektedir. Bu ziyaret sırasında gerekli tüm bilgileri edinebilir, firmanın şartları ve SEÇ Market bayilik alma maliyetini öğrenebilirsiniz.

SEÇ Market Bayilik Ücreti ve İsim Hakkı Bedeli

SEÇ Market, isim hakkı bedeli talep etmeyen marketler arasında yer almaktadır. İsim hakkı bedeli oldukça düşük olduğu için, göze gelmeyecek tutarlar arasında yer almaktadır. Bunun yerine daha çok dükkan dekorasyonu ve açılış maliyetlerine odaklanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Seçmiş olduğunuz dükkanın açılış maliyeti, tamamen dükkanın m2’sine bağlı olarak değişiklik göstereceği için, firma yetkilisinin ziyareti sırasında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan H&M Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde H&M Bayilik Şartları, H&M Franchise ve H&M Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.