Örgü Örerek Para Kazanmak

0 113

Örgü örerek para kazanmak, örgü örme işi yaparak para kazanmak, örgü örerek para kazanma yöntemleri. Ev hanımları, ellerinden gelen becerileri değerlendirerek, evde oturduğu yerden para kazanabilir. Sadece gerekli imkanlar ve koşullar değerlendirilerek, elinizden gelen el işi becerilerini değerlendirebilir, bunları kazanca dönüştürebilirsiniz. Örgü örerek, el işi becerilerinizi sergileyerek, atkı, eldiven, boyunluk gibi ürünler üreterek para kazanabilirsiniz. Bunu yakın çevrenize satabilir, satışını İnternet üzerine taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda bir Instagram sayfası açarak, ürünlerini sergileyebilir, şehir dışından da müşteriler bulabilirsiniz. Peki örgü örerek para kazanmak nasıl olur? Örgü örme işinden ne kadar kazanırım? Gelin hep birlikte inceleyelim!

Örgü Örerek Para Kazanmak Nasıl Olur?

Örgü örerek para kazanmak, çeşitli el işi becerilerinden para kazanmak tamamen sizin becerilerinize bağlıdır. Hatta bu gibi işlerden para kazanmak istiyorsanız, çeşitli yolları da mevcut. Büyük firmalardan örgü işi teslim alabilir, havlu firmalarından havlu kenarı işi alabilir, yada kendi işinizi tercih edip ürünlerinizi kendiniz üretebilirsiniz. Ürünlerinizi kendiniz üretirseniz, bunların satışını da kendiniz yapmak durumunda kalacaksınız. Bunun için öncelikle satışını yapacağınız alanları belirlemeli, firmaları seçmeli, anlaşma yaptıktan sonra işe başlamalısınız.

Aynı zamanda büyük firmalardan da işler teslim alabilirsiniz. Tuhafiyeciler ile görüşebilir, ürünleri tamamen onlardan temin edebilir, herhangi bir sermaye ayırmanıza gerek kalmadan bu işe başlayabilirsiniz. Firmalar ellerindeki ürünlere havlu kenarı, eşarp kenarı gibi dantel işleri ördürerek bunları teslim etmenizi isteyebilir. Bu gibi işler alarak bu işe herhangi bir sermaye ayırmanıza gerek kalmadan başlayabilirsiniz.

Örgü Örerek Para Kazanma Yöntemleri

Örgü örerek para kazanma yöntemlerinden bir kaç tanesini sizlerle paylaşacağız. Örgü örme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız,  size en uygun olanını seçebilirsiniz. Elinizdeki sermayeleri değerlendirebilir, sermayeniz doğrultusunda dilediğiniz şekilde işinize başlayabilirsiniz.

örgü örme işi ile para kazanma

  • Firmalar ile anlaşma yapmak: Firmalar ile anlaşmalar yaparak, ihtiyaç doğrultusunda sizden talep edilen ürünleri üretebilirsiniz. Örneğin bir aksesuar veya tuhafiye ile anlaşma yaparak atkı, bere türü ürünler örebilirsiniz. Yün ve diğer masraflar size ait olacak şekilde üretime başlayabilir, satışını firmalara gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kendi ürünlerinizi üretmek: Kendi ürünlerinizi kendiniz üretip, satışını kendiniz yapabilirsiniz. Gerek kendi çevrenize, gerek arkadaşlarınıza, gerekse akrabalarınıza bu ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Aynı zamanda İnternet sitesi açabilir, N11 mağaza açma yöntemlerini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kendinize bir Instagram sayfası açarak ürünlerinizi burada da sergileyebilirsiniz.
  • Firmalardan hazır ürün teslimi almak: Firmalar, ellerindeki ürünlerdeki eksik bölümleri tamamlamak için örgü işi yapan kişiler ile anlaşır ve ürünlerini ördürür. Sizde bu gibi  şeyler tercih edebilir, herhangi bir sermaye ayırmadan ürün örerek para kazanabilirsiniz.

Üstte bahsettiğimiz yöntemlerden en az birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Bu gibi yöntemler, tamamen sizin tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Sermayeniz varsa, kendi ürünlerinizi üretebilirsiniz. Ancak yine de öncelikle satış potansiyeli araştırmalı, satamayacağınız ürünleri üretmemelisiniz. Bunun yerine daha çok firmalar ile anlaşma yapmak daha mantıklı olacaktır.

Örgü ile Para Kazanma 2019

Örgü ile para kazanma yöntemleri, tercihiniz doğrultusunda şekillenebilir. Daha garanti işler talep ediyorsanız, firmalar ile anlaşmalar yapabilirsiniz. Hatta sermaye gücünüz de yoksa, sermaye ayırmayı düşünmüyorsanız firmalardan ürünleri teslim alabilir, kenar örme işleri gibi işleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle örgü örerek para kazanır ancak sermaye de ayırmamış olursunuz. Eğer sizler de örgü ile para kazanmak istiyorsanız, altta yer alan yorum bölümüne bilgilerinizi bırakabilir, elinizde satmak istediğiniz ürün varsa bunları alta yazarak satışına başlayabilirsiniz.

Örgü Örme İşi Veren Firmalar

Eğer örgü örme işi veren firmalara ulaşmak istiyorsanız, İnternet sitelerinde yer alan firmaları araştırmalısınız. Bazı ilan sitelerinde yer alan ilanlara bakarak da bilgi alabilir, firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitelerine profil oluşturarak, firmaların sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçebilmek için yazının altında yer alan yorum bölümünü kullanabilir, bilgilerinizi bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer elinizde satmanız gereken ürünler varsa bunları da belirtebilir, satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YouTube Kanal Fikirleri En İyi İçerik Listesi başlıklı makalemizde YouTube Kanal Fikirleri, YouTube Kanal Video Fikirleri ve YouTube Video Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.