Müzik Dinleyerek Para Kazanmak Nasıl Olur?

0 621

Müzik dinleyerek para kazanmak, müzik dinleme uygulamalarından para kazanma yöntemleri, müzik dinleyerek para kazanma nasıl olur hakkındaki tüm bilgileri yazımızın devamında vereceğiz. Son dönemlerde web dünyasının gelişmesi ile birlikte çok sayıda yeni para kazanma yöntemleri de türemiştir. Yeni para kazanma yöntemleri genel olarak internet üzerinde efor gerektirmeyen işleri yaparak gerçekleşmektedir. Eğer siz de evden para kazanma yöntemleri üzerinde araştırma yapıyorsanız ve fiziksel efor anlamında çok fazla çabalamadan size para kazandıracak bir yöntem arayışı içerisinde iseniz siz de rahatlıkla internet sitemizdeki sayısız para kazanma yönteminden bir tanesini anlatıldığı şekilde deneyimleyebilir ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazanma, neredeyse en çok keyif veren ve internet üzerinden yüksek oranda keyif alınarak gerçekleştirilen bir iş olarak bilinmektedir. Reklam odaklı ve izlenme oranı odaklı olarak para kazanmanızı sağlayacak olan müzik dinleyerek para kazanma yöntemi sayesinde siz de evden para kazanma yolunu bulmuş olacaksınız! Şimdi dilerseniz müzik dinleyerek para kazanmanın ayrıntılarından ve bu şekilde para kazanmaya başlamak için ne yapmanız gerektiğinden beraber bahsedelim!

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Eğer siz de para kazanmanın yolları arasından müzik dinleyerek para kazanmayı seçtiyseniz ve bir an önce para kazanmaya başlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız öncelikle sizlere vermiş olduğumuz adımları teker teker uygulamalı ve işlemleri yerine getirmelisiniz. Bu sayede hızlıca para kazanmaya başlayabilir ve tam da hayalinizdeki gibi yorulmadan para kazanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz size müzik dinleyerek para kazandıracak uygulamaları beraber inceleyelim!

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulamaları Nelerdir?

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Slicethe Pie: Bu uygulama, müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalar arasında neredeyse en popüler olanı ve en çok kullanılanı diyebiliriz. Bu uygulama ayrıca yalnızca Amerika ve Avrupa ülkelerinden kullanılabiliyor. Bu uygulama üzerinden dilediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Dinlediğiniz en az 90 saniyelik bir müzik için bir yorum bıraktığınız takdirde, şarkı + yorum başı 5 cent kazanmanız mümkündür.

[mks_separator style=”solid” height=”1″]

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Music XRay: Bu uygulama diğer müzik dinleme programları ile kıyaslandığında farklı bir özelliğe daha sahiptir. Bu uygulama hem müzik dinleyerek para kazanmak isteyen kişilerin para kazanmasını sağlar hem de müzik sektörüne yeni girmiş ve henüz çok dazla yanınamamış kişilerin müziklerinin dinlenmesini ve tanınmasını sağlar. Bu uygulama, şarkı + yorum başına 10 cent ödemektedir.Bu uygulamadan paranızı hesabınıza aktarabilmeniz için ise en az 20 dolar biriktirmiş olmanız gerekmektedir.

[mks_separator style=”solid” height=”1″]

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Radio Loyalty: Bu para kazanma uygulamasının diğer para kazanma uygulamalarından en büyük farkı, müziğin yanı sıra video izleyerek para kazanma özelliğini de aktifleştirmiş olması. Bu kapsamda reklam izleyerek para kazanma gibi uygulamalara benzer olarak buradan izlediğiniz her video ya da dinlediğiniz her müzik puan olarak hesabınıza yüklenmektedir ve bu puanları dilerseniz hediye çeki olarak dilerseniz ise nakit olarak kullanma şansı size sağlanmaktadır.

[mks_separator style=”solid” height=”1″]

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Hit Predictor: Bu uygulama hem müzik dinlemeyi hem de anketlere katkıda bulunmayı gerektirmektedir. Anket doldurarak para kazanma sınıfına da giren bu uygulama sayesinde hem şarkı dinleyeceksiniz hem de dinlediğiniz şarkıdan sonra şarkıya oy verdiğiniz takdirde şarkı başına 10 cent gibi bir para kazanacaksınız. Bu şekilde kazandığınız paraları arttırabilir ve belli bir miktara ulaşan paranızı banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

[mks_separator style=”solid” height=”1″]

Yukarıda tüm uygulamaları ve ayrıntılarını sizlerle paylaştık. Açıklamalara göre size en uygun gelen uygulamayı seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak herhangi bir kısıtlama bulunmadığı için tüm uygulamaları da tercih edebilir ve vaktiniz varsa hepsinden para kazanmaya devam edebilirsiniz. Peki bu uygulamalar güvenilir midir? Bu tarz uygulamalar kişisel verilerimizi ele geçirerek herhangi bir tehdit oluşturur mu?

Müzik Dinleyerek Para Kazandıran Uygulamalar Güvenli Midir?

Bu tarz uygulamalar genellikle kişisel verilerinize erişim istemiyor. Ancak bildiğiniz üzere uygulamaların haftalık – aylık güncelleme periyotu olduğu için bu konu hakkında kesin bir hüküm bildirmek yanlış olur. Bu sebeple uygulamaları indirmeden önce hangi erişim izinlerini istediğini iyi analiz etmeli, işinize gelmeyen bir erişim izni istemesi durumunda (rehber, fotoğraflar vb gibi.) uygulamayı yüklemekten kaçınmanın faydası olacağını söylemek mümkün. Uygulamalardan dolayı yaşanan problemlerden herhangi bir sorumluluğumuz bulunmadığını hatırlatmak isteriz.

Bu ve bunun gibi alternatif para kazanma yöntemleri için bizi takip etmeye devam edin!

 


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.