Mavi Jeans Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

Mavi Jeans bayilik veriyor muMavi Jeans bayilik şartları neler, Mavi Jeans franchise bedeli Mavi Jeans franchising şartları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Mavi Jeans markası, ilk olarak 1991 yılında İstanbul’da kurularak sektöre giriş yapmış oldu. Çok kısa sürede ciddi bir ivme yakalayarak kuruluşundan 5 yıl sonra, 1996 yılında Türkiye’de sektöründe pazar lideri olarak hızlı büyüyen girişimler arasında adı sıkça anıldı. Aynı yıllarda da Mavi Avrupa ve Mavi Amerika kurularak dünyaya da açılmış oldu. Mavi Jeans, yatırım maliyetleri ve firma karlılık oranları göz önüne alındığında ciddi olarak kazanç elde edebileceğiniz firmalar arasında gösteriliyor. Peki Mavi Jeans bayilik şartları neler? Mavi Jeans bayilik veriyor mu?

Mavi Jeans Bayilik Veriyor Mu?

Mavi Jeans, Dünya’nın 35 ülkesine yayılmış 5.000’den fazla satış noktası ile müşterilerine kesintisiz hizmet veren firmalardan birisi. Kısa sürede geçirdiği gelişim aşamaları sayesinde de adından sıkça söz ettirerek, marka bilinirliği konusunda oldukça popüler hale gelmiştir. Firmanın bu kadar biliniyor olması da yatırımcıların dikkatini çekerek, Mavi Jeans bayiliği almak konusunda ciddi bir popülarite oluşturuyor. Peki Mavi Jeans bayilik veriyor mu?

Evet, söz konusu firma Mavi Jeans bayilik veriyor. Bayilik verirken ciddi eğitim destekleri ve sektöre hazırlama aşamalarından geçerek bir Mavi Jeans bayiliği alabilirsiniz. Ancak firma oldukça köklü bir firma olduğu için ve dünyada bile bilinen bir firma olduğu için bayilik verirken şartları net olarak belirmekte. Bu şartları yerine getirmeden bayilik almak pek mümkün olmuyor. Mavi Jeans bayilik şartları nelerdir?

Mavi Jeans Bayilik Şartları 2019

mavi jeans bayilik şartları

Mavi Jeans bayilik alma şartları 2019 yılında firma tarafından belirlenmiştir. Firmanın belirlemiş olduğu tüm bu şartları yerine getiren yatırımcılar rahatlıkla bayilik alabilmektedir. Eğer siz de Mavi Jeans bayilik almak istiyorsanız şartları yerine getirmeli ve firmaya başvuru yapmalısınız. Mavi Jeans franchise şartları ise şöyle;

  • Sektör tecrübesi ve yöneticilik kabiliyeti,
  • Büyük hacimli işleri yönetebilme ve idarecilik,
  • Mavi Jeans belirlenen metrekarede mağaza seçimi,
  • Depo kullanım alanı,
  • Yatırım maliyeti kuvvetli, talep edildiğinde teminat gösterebilecek,

Mavi Jeans bayiliği almanın şartları arasında gösterilebilir. Ancak bunların dışında herhangi bir kriter internet üzerinden Mavi Jeans tarafından paylaşılmamıştır. Bunun için yukarıdaki bilgiler yüzeysel olup, tüm bayilik şartları için firma ile doğrudan iletişim kurulmalıdır.

Tüm bunların yanı sıra firma bayilik aldıktan sonra da tüm gereken eğitimleri bayi sahibine ve kurduğu ekibe vermektedir. Tüm personel ve bayiliği alan kişi Mavi Jeans yetkilileri tarafından hem bayilik öncesi, hem de bayiliği aldıktan sonra çeşitli eğitimlerden geçirmektedir. Tüm bunların yanı sıra firma, reklam, pazarlama ve personel desteği gibi bir çok destek de sunmaktadır.

Mavi Jeans Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mavi Jeans bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız, internet üzerinden herhangi bir başvuru yapılmadığını belirtmeliyiz. Genellikle firma, bayilik görüşmelerini yüz yüze yapmayı tercih ettiği için öncelikle firma ile iletişim kurarak bayilik anlaşmaları konusunda bilgi edinebilirsiniz. Eğer daha önce Mavi Jeans ile bayilik konusu için iletişim kurduysanız, daha önce görüştüğünüz kişi ile görüşmeniz iletişimi hızlandıracaktır.

Mavi Jeans Bayilik Ücreti ve İsim Hakkı Bedeli

mavi jeans franchising şartları

Mavi Jeans bayilik ücreti, mağaza metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Mağaza içi dekorasyon, çeşitli ekipmanların temini sizler tarafından yapılacağı için maliyetler değişkenlik gösterebilir. Tüm bunların yanı sıra mağaza içinde yapacağınız dekorasyonlar da m2 başı ücretlendirildiği için fiyat oldukça çeşitlilik gösterebilir.

Tüm bunların yanı sıra, Mavi Jeans bayilik ücreti konusunda herhangi bir bilgi verilmemiştir. Ancak Mavi Jeans isim hakkı bedeli adı altında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bunun yerine paranızı ve yatırımınızı mağaza içi işlemlere ve satışını yapacağınız ürünlere ayırabilir, daha çok büyük hacimli işlere odaklanabilirsiniz.

Mavi Jeans Bayilik İletişim Bilgileri

Mavi Jeans bayilik iletişim bilgileri sayesinde Mavi Jeans ile iletişim kurabilir, tüm bayilik şartları hakkında bilgi alabilir ve bayilik görüşmelerine başlayabilirsiniz. Mavi Jeans bayiliği almak için öncelikle şartları yerine getirmeli ve uygun mağaza seçimi yapmalısınız. Eğer mağaza seçimi konusunda zorlanıyorsanız firmanın bu konuda da destek verdiğini unutmamalı, firmadan bu konuda da destek istediğinizi belirtmelisiniz. Mavi Jeans bayilik iletişim bilgileri ise şöyle;

Genel Merkez Adres: Eski Büyükdere Caddesi No:53 , Kağıthane / İstanbul
Telefon NO: 0850 288 6284
Bayilik E-postabayi@mavi.com

Bir önceki yazımız olan H&M Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde H&M Bayilik Şartları, H&M Franchise ve H&M Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.