Köfteci Yusuf Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

3 4.797

Köfteci Yusuf bayilik şartları, Köfteci Yusuf Bayilik Ücreti ve Köfteci Yusuf Franchising Bedeli hakkında bilgiler. Son dönemlerin en popüler mekanları arasında yer alan, adından da sıkça söz ettiren Köfteci Yusuf, kar oranı olarak bakıldığında harika yatırım seçeneklerinden birisi olarak gösteriliyor. Köfteci Yusuf, Türkiye’nin bir çok noktasında bulunan bayilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Köfteci Yusuf ilk olarak Bursa’nın İznik ilçesinde 1996 yılında kurulmuştur. 23 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermeye de devam etmektedir. Güncel olarak Türkiye’de toplamda 72 adet şubesi bulunmaktadır. Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu konusunda ise bilgileri yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Çeşitli mekan düzenlemeleri ile hizmet veren Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu?

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf’un hali hazırda bir çok bayilik konsepti bulunmaktadır. Gelişim süreci boyunca gerek yeni markalar, gerek yeni dekorasyon unsurları ile beraber müşterilerine farklı şekillerde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Marka olarak göz atmak gerekirse Köfteci Yusuf, Döner Y, Yusuf Burger, BurgerAge, Kamenta, Ekmek Arası Y ve Yol Boyu Lezzetleri olarak kendi içinde bölünmüştür. Bazı şubeleri tüm bu özellikleri taşırken, bazı şubeleri bazı konseptlerin özelliklerini taşımaktadır. Tüm konseptleri içinde bulunduran bayilerden birisi de Bozüyük Sarar Outleet mağazasıdır.

Ancak gerek yaptığımız görüşmeler, gerekse de resmi sitesi üzerinde yer alan bilgiler sonucunda Köfteci Yusuf’un bayilik vermediğini söyleyebiliriz. Yaptıkları açıklamada müşteri memnuniyeti, kalite ve lezzetten ödün vermemek adına şuan için tüm bayiliklerini kendi bünyeleri çatısı altında açtıklarını söyleyebiliriz.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları 2019

köfteci yusuf franchising bedeli

Köfteci Yusuf, gerek kalite gerekse de lezzetten ödün vermemek adına bayilik vermediğini açıklamıştır. Bu sebeple de Köfteci Yusuf bayilik şartları konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak mevcutta kiralık yeriniz bulunuyorsa ve Köfteci Yusuf açmak istiyorsanız internet siteleri üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Köfteci Yusuf açma maliyeti hakkında bilgiler ve Köfteci Yusuf Kiralık yer önerisi için yazımızın devamından faydalanabilirsiniz.

Köfteci Yusuf, aynı zamanda çiğ ürün satışı ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Hesaplı Kasap bölümü ile beraber menülerinde bulunan tüm ürünlerin aktif satışını yapıyor, evde veya piknik ortamında da Köfteci Yusuf lezzetleri ile buluşmanıza yardımcı oluyor.

Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu bulunmadığı için, Köfteci Yusuf bayilik şartları konusunda da bilgi veremiyoruz. Ancak kendinize ait olan veya Köfteci Yusuf açılmasını istediğiniz dükkanlar varsa bunları Köfteci Yusuf yönetimine iletebiliyorsunuz. Bunun için de yine internet siteleri üzerinde yer alan Köfteci Yusuf bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kiralık yer önerisi için talep edilen bilgiler ise şöyle;

 • Kişisel iletişim bilgileriniz,
 • Öneride bulunduğunuz lokasyon hakkında bilgiler,
 • Dükkana ait teknik bilgiler, gerekli izin bilgileri,
 • Önerdiğiniz yere ait detaylı resimler.

Köfteci Yusuf İsim Hakkı Bedeli Ne Kadardır?

Köfteci Yusuf‘un Türkiye’de görmüş olduğunuz tüm restoranları kendi bünyeleri tarafından açılmış dükkanlardır. Kalite ve lezzetten ödün vermemek adına tüm şubelerini kendi açmayı tercih eden Köfteci Yusuf’un şuan için bayilik konusunda herhangi bir atılımı yoktur. Bu sebeple de Köfteci Yusuf isim hakkı bedeli belirlenmemiştir.

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

köfteci yusuf bayilik veriyor mu

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu yapabilmek için öncelikle internet üzerinde yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu form franchise başvuru formu olmadığı gibi, bu form üzerinden yalnızca kiralık yer önerisi yapabilirsiniz. Kiralık yer önerisi yapabilmek için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Köfteci yusuf bayilik başvurusu için altta yer alan iletişim bilgilerini de kullanabilirsiniz;

Adres: Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa
Telefon: 0224 773 6261
E-Mail: musterihizmetleri@kofteciyusuf.com
Web: kofteciyusuf.com

Bir önceki yazımız olan Baydöner Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Baydöner Bayilik, Baydöner Bayilik Şartları ve Baydöner Franchising Bedeli hakkında bilgiler verilmektedir.


3 Yorumlar
 1. Mehmet Demirayak diyor ki

  Sn Yusuf Akkaş, Bendeniz Antalya’dan Mehmet Demirayak. Öncelikle başarılarınızdan dolayı sizi kutlarım. Dün Kipa AVM’de yemek yedik. Ellerinize sağlık.. Keşke bayilik veriyor olsaydınız. Cadde üstü güzel bir yerde toplam yaklaşık 250 m2’lik bir dükkan vardı. Bizler müşteriniz olmaya devam edeceğiz elbette..

 2. Gürsel Kaderli diyor ki

  Bayilik vermiş olsanız bu güzel lezzeti yurt dışına tanıtmak ve ülkemizin tanıtımını yapmak isterdim. Yerli firmalarımızın biraz daha bu konulara açık olması ve sütekliliğini sürdürebilmesi adına FRANCHISE vermeleri gerekiyor. Her firma kendine göre bir konsepti elbette vardır. Firmanızın zarar göreceğini tespit ettiğiniz zaman o kişiden bayilik iptali yapabiliyorsunuz. Bu maddeyi koymak zor değil. En kısa zamanda Avrupya açılmanız temenliğimiz.

 3. Yılmaz TAŞDEMİR diyor ki

  İyi çalişmalar

  Bayilik almak istiyorum bu konuda bilgi alabilir miyim acaba ?
  İletişim numaram : 05424014404 Yılmaz TAŞDEMİR

Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.