Köfteci Ramiz Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 362

Köfteci Ramiz bayilik veriyor mu? Köfteci Ramiz bayilik şartları, Köfteci Ramiz franchise şartları, Köfteci Ramiz franchising bedeli ve Köfteci Ramiz isim hakkı bedeli hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Köfteci Ramiz, Türkiye’nin önde gelen köklü restoranlarından birisidir. Hikayesi 20. yüzyılın başlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen bir aile şirketi olarak hizmet veren Köfteci Ramiz, 1928 yılında Akhisar’da kurulmuştur. Zamanında meyve sebze kasalarından masa yaparak, dar şartlar altında hizmet vermişlerdir. O günlerden bu güne kadar gelmiş, bir dünya markası olma yolundaki sürecini emin adımlarla tamamlamıştır. Böylesine kaliteli ve köklü bir firma olması da yatırımcılar tarafından ilgi çekiyor ve Köfteci Ramiz bayilik veriyor mu sorularını akıllara getiriyor.

Köfteci Ramiz Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Ramiz, 1928 yılında Akhisar’da kurulmuştur. Daha öncelerinde bir çok restoranda çalışan Ramiz, Makedonya’da sokaklarda satılan meşhur bir köfteyi geliştirerek kendi dükkanını açmış, çok dar şartlar altında mesleğini icra ettirmiştir. 4 çocuk sahibi olan Ramiz, 1970 yılında vefat etmiş, firmanın başına da çocukları geçmiştir. Babalarının aynı azim ve kararlılığıyla şirketi yöneten ve bu günlere getiren oğulları bir çok markaya daha imza atarak firmayı geliştirmiştir.

Bugün Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Köfteci Ramiz, Türkiye genelinde bayilikler vererek hizmet ağını daha da geliştirmeyi hedeflemektedir. Şuan için 100’ün üzerinde bayiliği bulunan firma, bunu 200’lere kadar çıkarmayı hedefliyor. Firmadan bayilik alabilmek için bazı şartları yerine getirmeli ve yatırım maliyetlerini de göze almalısınız. Peki Köfteci Ramiz bayilik şartları 2019 nelerdir?

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları 2019

Köfteci Ramiz bayiliği alma şartları 2019 yılında firma tarafından belirlenmiş olup başvurular internet üzerinden, telefon veya birebir olarak kabul edilmektedir. Ancak başvurular sonrasında yüz yüze görüşmeler yapılarak bayilik alacak kişinin tanınması talep edilmektedir. Köfteci Ramiz, bayilik vereceği kişilerin işini severek yapması ve işinin başında durması konuları üzerinde fazlasıyla durarak en önemli şartlarından biri olarak bunu göstermektedir. Köfteci Ramiz bayilik şartları 2019 ise şunlardır;

 • Yüksek yatırım maliyetlerini karşılayabilme,
 • Personel yönetimi,
 • Konsept seçimi,
 • Mağaza belirlenmesi ve gerekli görüşmeler,
 • Yönetim anlayışı ve sektör tecrübesi,
 • Gerekli eğitimler, yatırımlar

Köfteci Ramiz bayilik şartları arasında yer almaktadır. Tek bayilik şartları bunlar olmadığı gibi, değişiklik de göstermektedir. Bu sebeple altta yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firma ile doğrudan iletişime geçmeli ve bilgilerinizi paylaşmalısınız. Şubeyi nerede açmak istediğinizi görüşmeli ve randevu almalı, bulunduğunuz bölge ve mağazada görüşmeler yaparak Köfteci Ramiz franchise şartları konusunda görüşmeler yapmalısınız.

köfteci ramiz ilk yeri
köfteci ramiz ilk dükkanı

Ayrıca Köfteci Ramiz’in çeşitli bayilik konseptleri de bulunmaktadır. Bu konseptler AVM, Cadde ve Karayolu olarak üçe ayrılmıştır. Türkiye geneline baktığımızda ise Köfteci Ramiz şubelerinin %80’i AVM konsepti olarak hizmet vermektedir. Kara yolu konsepti daha çok dinlenme tesisi tarzında olacağından açık alan kullanım yüksek, mağaza m2 yüksek ve mutlaka otopark alanı geniş olan mağazalar tercih edilmektedir. Peki Köfteci Ramiz bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köfteci Ramiz bayiliği alma başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle firma yetkilileri ile görüşme sağlamak zorundasınız. İnternet üzerinden form doldurarak da firma yetkililerin sizler ile iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. İnternet sitelerinde yer alan formu doldurarak anında işlem yapabilir, firmanın sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Makalemizin en altında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak da doğrudan telefon açarak randevu alabilir, birebir görüşmeler yapabilirsiniz. Köfteci Ramiz bayilik başvurusu sırasında istenilen bilgiler şunlardır;

 • Kişisel bilgileriniz, hakkınızda bilgiler,
 • Kişisel iletişim bilgileriniz,
 • İş tecrübeniz (tüm iş yaşamı)
 • Neden Köfteci Ramiz gibi soruların yanıtlanması,
 • Bayilik alınacak bölge ve şehir bilgisi

Köfteci Ramiz bayilik başvurusu sırasında talep edilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Köfteci Ramiz Bayilik Ücreti ve Köfteci Ramiz İsim Hakkı Bedeli

Köfteci Ramiz bayiliği alma ücreti, konsept seçiminize göre değişiklik göstermektedir. Ancak firma katılım bedeli veya Köfteci Ramiz isim hakkı bedeli adı altında ücretler talep etmemektedir. Bunun yerine yatırımınızı mağazalara, mağaza dekorasyonuna ve iş gelişimine harcayacağınızı söyleyebiliriz. Köfteci Ramiz konseptlerinde bayilik ücretleri değişiklik gösterse de, ortalama olarak m2 başına 2 ile 3 Bin TL arasında bir yatırım maliyeti gerektirmektedir. Tüm bunlardan yola çıkarak Köfteci Ramiz ortalama bayilik maliyeti seçmiş olduğunuz konsepte göre 250 ile 500.000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Yine bu konular hakkında firma yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

Köfteci Ramiz Bayilik İletişim Bilgileri

Köfteci Ramiz bayiliği almak istiyorsanız, başvuru yapabilmek için hem İnternet sitesi üzerinden form doldurarak iletişim kurabilir, hem de genel merkez iletişim bilgileri ile doğrudan telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Başvuruları genelde birebir olarak kabul eden firma, başvuruyu internet üzerinden bile yapsanız sizlere bir randevu vererek bu tarihte görüşme imkanı tanıyor. Köfteci Ramiz Bayilik iletişim bilgileri şöyle;

Adres: Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı No: 73 Kat: 9 Ortadoğu Plaza Okmeydanı Şişli/İstanbul
TEL: 0212 273 07 02

Bir önceki yazımız olan White Beige Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Tekstil, White Beige ve White Beige Bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.