H&M Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 1.253

H&M bayilik veriyor mu? H&M Bayiliği şartları ve H&M bayilik ücreti, H&M franchise şartları, H&M franchising şartları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. H&M, hemen hemen her AVM’de gördüğümüz giyim devlerinden birisidir. Türkiye’de hizmet vermeye başladığından bu yana bir çok noktada hizmet veren ve mağaza ağını gittikçe çoğaltan H&M, gerek ciro bakımından, gerekse de iş hacmi olarak bakıldığında sektördeki bir çok yatırımcı tarafından ilgi görüyor. İnternet üzerinde de yapılan bir çok aramada H&M bayilik şartları hakkında sorular bulunuyor. Bu yazımız ile sizlere H&M bayilik veriyor mu, H&M bayilik şartları gibi konuları ele alacağız. H&M Franchise Bedeli ne kadar?

H&M Bayilik Veriyor Mu?

H&M, firma olarak bakıldığında tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Temelleri 68 yıl önce kurulan şirket, 68 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermekte olup, günümüzde hizmet ağını 60 ülkeye kadar çıkartmıştır. Giyim sektörü ele alındığında ise Zara ve GAP markalarından sonra en büyük tekstil firması olarak kabul edilmektedir. H&M, İsveçli Erling Persson tarafından Amerika’da kurulmuştur.

H&M, şimdiye kadar açmış olduğu tüm mağazaları kendi bünyesinde açmış olup, dünya üzerinden herhangi bir bayilik anlaşmasında bulunmamıştır. Yapmış olduğumuz araştırmalar ve firma ile görüşmeler sırasında da yakın gelecekte H&M bayiliği konusunda herhangi bir planlarının olmadığı, bu sebeple bayilik şartları konusunda bilgi veremeyeceklerini ilettiler. Buradan yola çıkarak H&M bayilik vermiyor diyebiliriz.

H&M Bayilik Şartları Nelerdir?

Eğer siz de H&M bayiliği almak istiyorsanız, bunun mümkün olmadığını bir kez daha hatırlatmalıyız. Dünya üzerinde 60’ı aşkın ülkede hizmet veren, hali hazırda 800’e yaklaşan fabrikasıyla bir dev haline gelen H&M tüm mağazalarını kendisi açarak büyüyüşünü sürdürüyor. Eğer H&M bayilik alma şartları konusunda bir yazı, makale okuduysanız bunun gerçek olmadığını da bilmelisiniz. Firma yetkilileri ile kendiniz de iletişim kurarak görüşme sağlayabilir, H&M bayilik şartları hakkında herhangi bir bilgi vermediklerini görebilirsiniz.

H&M Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

H&M, Türkiye ve Dünyada herhangi bir bayilik vermediği için, H&M bayilik başvurusu gibi bir durum da söz konusu değildir. İnternette yer alan H&M bayilik başvuru formu gibi bilgileri dikkate almamalı, kişisel bilgilerinizi güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamalısınız.

Yine de herhangi bir konuda H&M yetkilileri ile iletişim kurmak istiyorsanız, altta yer alan bilgileri kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz. H&M bayilik iletişim bilgileri, firmanın genel merkezi tarafından talep edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan E-Bebek Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde E-Bebek Bayilik Şartları, Ebebek Franchise ve eBebek Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.