Gratis Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti 2019

11 14.171

Gratis bayilik şartları, Gratis bayilik veriyor mu, Gratis bayilik alma şartları 2019 ve Gratis Franchise şartları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Türkiye’nin kozmetik sektöründe çok hızlı büyüyen markalarından birisi olan Gratis, 2009 yılında kurulmuştur. Yapmış olduğu kampanyalar ve çeşitli indirimlerle de adından sıkça söz ettirmiştir. Hatta elde ettikleri müşteri potansiyeli ile de internet üzerinde bir çok mizah sayfasına bile konu olan Gratis, 7’den 70’e herkese hizmet veren bir kozmetik firmasıdır. Peki Gratis bayilik veriyor mu? Gratis franchising şartları nelerdir?

Gratis Bayilik Veriyor Mu?

Gratis bayiliği almak için çeşitli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Gratis, kozmetik ve kişisel bakım kapsamında sektörün en hızlı büyüyen firmalardan biridir. Bundan dolayı da girişimcilerin en çok takip ettiği firma olarak 2009 senesinden beri hizmet vermektedir. Gratis 500’e yakın şubesi ile her geçen gün daha hızlı büyümektedir. Bayilik bedelleri ve franchise sistemi hakkında da detaylı bilgi vermektedir. Ancak bunun öncesinde gelin hep beraber firmayı inceleyelim.

Firmanın gelişim sürecine göz atacak olursak, Gratis Kart kullanıcılarının sayısı bile 4 milyona ulaşmış vaziyette. Gratis, bayilik ve Franchise sistemine girmeyeceğini duyuran firmalar arasında bulunmaktadır. Farklı satış noktalarını kendi bünyesinde açmayı tercih etmektedir. Personellerini bizzat eğitimden geçirerek çalıştıran Gratis, profesyonel şube kurumları ve profesyonel personelleri ile ön plana çıkmaktadır. Peki Gratis bayiliği almak mümkün müdür? Gratis bayilik ücreti ve bayilik şartları nedir?

Gratis Bayilik Şartları 2019

gratis bayilik şartları

Gratis bayiliği almanın şartları oldukça hızlı büyüyen Gratis markası için araştırılan konuların başında gelse de Gratis bayilik ve franchise sistemine girmemektedir. Türkiye’nin en önemli kişisel bakım ve kozmetik firmalarından biri olan Gratis, bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. Fakat, Gratis firması bayilik süreci dışında, farklı partnet şirketlerle çalışabilmektedir. Şirketler genel itibari ile kar elde etmek için kurulur. Şayet Gratis’e artı değerler katabileceğine inanan şirketler bulunuyorsa bu noktada Gratis ile iletişime geçilebilir. Bunun için koşullar ise:

 • Sermaye gücünün belirtilmesi gerekmektedir.
 • Gratis ile hangi noktalarda çalışılmak istendiği profesyonel olarak sunulmalıdır.
 • Gratis’e artı olarak katılabilecek değerler sunum olarak hazırlanmalıdır.
 • Bayilik haricinde uygun koşulları sağlayan şirketler, Gratis ile çalışabilmektedir.

Şirketin üst departmanları özellikle şirketin geliştirilmesi için çalışmaktadır. Bayilik haricinde, profesyonel olarak anlaşmalar yapılabilmektedir. Sermaye gücü, bu noktada en önemli unsurların başında gelmektedir. Yazımızın ilk bölümlerinde Gratis’in bayilik vermediğini söylesek de, ciddi anlaşmalar yapılarak iş birliği yapmak mümkündür.

Gratis Bayilik Ücreti ve Bedeli

Gratis bayiliği almanın ücreti bulunmamaktadır. Gratis firması, franchise vermemektedir. Gratis, açtığı tüm şubeleri kendi bünyesi kapsamında açmaktadır. Bundan dolayı da Gratis için franchise bedelinden söz edilememektedir. Gratis ürünleri ise; bebek ve anne ürünleri, ağız bakım ürünleri, çocuk ürünleri, erkek bakım ürünleri, kadın bakım ve kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, koku ürünleri ve tüm kozmetik ürünler Gratis mağazalarından bulunabilmektedir. Gratis mağazaları, Sedes Holding bünyesinde, Demir Sabancı tarafından kurulmuştur.

Gratik Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gratis bayilik başvurusu yapmak için öncelikli olarak şirketinizin sermayesi hakkında Gratis’e direkt olarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Gratis, franchising vermeyen bir firmadır. Bundan dolayı da Gratis firması kendi belirlediği koşullar ve belirledikleri lokasyonlar kapsamında bayilik ve şube açmaktadır. Gratis ailesine katılmak isteyen firmaların bu noktada Gratis ile nasıl çalışma sistemi oluşturabileceklerine dair sunum hazırlaması gerekebilmektedir. Özellikle her geçen gün daha çok büyüyen Gratis ailesi için bayilik almak isteyen girişimciler, ne yazık ki bayilik sistemi ile çalışmadığı için Gratis mağazası açması mümkün değildir.

gratis bayilik şartları

Sedes Holding bünyesinde Demir Sabancı tarafından kurulmuş olan Gratis, en popüler mağazalardan biri olarak kendi mağazalarını, Gratis bünyesinde açmaktadır. Gratis müşteri sayısı milyonları aşmış durumdadır. Gratis Kart sistemini kullanan aktif 4 milyon kullanıcısı olduğu için kar hedefleri oldukça yüksek olmaktadır. 4 milyon hazır kullanıcı özellikle kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için hazır beklediği için birçok girişimci Gratis bayilik almak istemektedir. Fakat Gratis bayilik sistemi ile çalışmadığını açıklamıştır. Türkiye’nin her yerinde kendi şubesini açan Gratis, şubelerinde çalışan tüm personellerine de eğitim vermektedir. Özellikle Gratis Kart aracılığı ile diğer birçok büyük mağazadan indirimli alışveriş yapılabilmektedir. Bu noktada girişimciler, Gratis Kart için kampanya ya da indirim fırsatları anlamında Gratis ile iş birliği yapmayı teklif edebilir.

Gratis Bayilik Konseptleri

Gratis bayiliğinin konseptleri özellikle Gratis’in büyüme gücünden faydalanmak isteyen girişimcileri yakından ilgilendirse de Gratis, bayilik sistemi ile çalışmayan firmalar arasındadır. Gratis firmasından bayilik almak mümkün olmasa da sermaye gücü yüksek şirketler, Gratis ile uygun koşulları sağlaması sonucunda profesyonel olarak çalışma başlatabilir. Bu aşamada:

 • Gratis ile şirket yetkilileri aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
 • İrtibata geçtikten sonra sunumları ve Gratis firmasının değerine katkıda bulunabileceğini noktaları ifade etmek için toplantı talep edebilirsiniz.
 • Bu noktada Gratis aracılığı ile tüm bilgi ve detayları öğrenebilirsiniz.
 • Gratis bilgi alma sistemleri, hafta içi mesai saatleri arasında çalışmaktadır.

Yine aklınıza takılan soruları firma ile iletişime geçerek öğrenebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dominos Bayilik Şartları ve Ücreti 2019 başlıklı makalemizde Dominos, Dominos Bayilik ve Dominos Bayilik Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


11 Yorumlar
 1. Yılmaz TAŞDEMİR diyor ki

  İyi çalişmalar

  Bayilik almak istiyorum bu konuda bilgi alabilir miyim acaba ?
  İletişim numaram : 05424014404 Yılmaz TAŞDEMİR

 2. Hatice diyor ki

  İyi akşamlar Gratis ürünlerini satabilmek için ne şartlar gerekiyor öğrenebilir miyim

 3. Mehmet diyor ki

  Merhabalar Şırnak Silopi’de bayilik açmak istiyorum bu konuda bilgi almak istiyorum.

 4. Eyyüp Düşme diyor ki

  Bayilik almak istiyorum, bana ulaşabilir misiniz?

 5. Yılmaz Acar diyor ki

  İlçelerde Gratis ürünleri bayiliği alabilir miyim? Şartları nelerdir?

 6. Nazif diyor ki

  Merhabalar, bayilik almak istiyorum.

 7. Muhammet diyor ki

  Merhaba, Şırnak merkezde bayilik açmak istiyorum. Dönüşünüzü bekleyeceğim.

 8. Hicran diyor ki

  Bende bayiliğini almak istiyorum bilgilendirir misiniz?

 9. İsmail Kesgin diyor ki

  Merhaba ilçeye bayilik verilebiliyormu acaba?

  1. Mertcan diyor ki

   Müşteri potansiyeli üzerinden değerlendirilebilir.

 10. Zeynep diyor ki

  Şanlıurfa, Viranşehir’de bayilik açmak için desteklerinizi bekliyorum.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.