Evde Saç Jölesi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

0 148

Evde saç jölesi paketleme işi yaparak para kazanma, evde jöle paketleyerek para kazanmak, evde jöle paketleme işinden ne kadar kazanırım hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Evde oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz bir diğer paketleme işi ise jöle paketleme işidir. Yine diğer paketleme işleri gibi çok fazla uğraş istemeyen, iş gücü olarak ise hafif yüklere sahip olduğundan ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği işler arasında yer almaktadır. Eğer siz de evden para kazanmak istiyorsanız mutlaka evde jöle paketleme işine göz atmalısınız.

Evde Saç Jölesi Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde oturduğunuz yerden paketleme işleri yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Genellikle kadınlar tarafından sıkça tercih edilen paketleme işlerinden bir yenisi de evde saç jölesi paketleme işidir. Bu paketleme işi, yine firmalar tarafından temin edilen malzemeler ile yapılır. Tüm malzemeler firmalar tarafından sağlandığı için, öte yandan bakarsak hiçbir sermaye veya yatırım yapmanız gerekmeden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde saç jölesi paketleme işi, bazı firmalar tarafından İnternet üzerinde yayınlanan ilanlar tarafından verilir. Ancak bazı durumlarda bu firmalara kendiniz ulaşmanız da gerekebilir. Yük olarak hafif, paketleme olarak bakıldığında ise hazır ürünler olduğu için, en çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır. Evde saç jölesi paketleme işi yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler ise şöyledir;

  • Karton kutu,
  • Yapıştırıcı,
  • Makas,
  • Koli bandı ve diğer paketleme ürünler.

Yine bu bahsettiğimiz tüm ekipmanlar, firmalar tarafından karşılanacaktır. Herhangi bir malzeme almanız gerekmeden, evde oturduğunuz yerden rahatlıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki evde jöle paketleme işi yaparak aylık ne kadar para kazanabilirim?

Evde Jöle Paketleme Ne Kadar Kazandırır?

evde saç jölesi paketleme başvurusu

Büyük kozmetik firmalarının, fason üretim yapan kişisel bakım ürünleri mağazalarının çoğu zaman ihtiyaç duyduğu personeller paketleme yapan personellerdir. Eğer çevrenizde bu tarz firmalar bulunuyorsa, başvuru yaparak paketleme işi teslim alabilirsiniz. Evde jöle paketleme işi yaparak kazanacağınız tutarlar ise firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

Örnek vermek gerekirse, ortalama olarak paketlediğiniz ürün başına 30 ila 50 kuruş arasında para kazanabilirsiniz. Bazı firmalar paket başı 30 kuruş verse de, büyük firmalar paket başına 50 kuruşa kadar ödeme yapabiliyor. Buradan yola çıkarak da haftalık olarak 300 TL gibi bir rakam, aylık olarak 1.500 TL’ye kadar kazanç elde etmeniz mümkün görünüyor. Paketleme işlerinde, kazandığınız para tamamen paketlediğiniz ürünlere bağlı olduğu için, ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Peki evde jöle paketleme işi veren firmalar var mıdır?

Evde Jöle Paketleme işi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde saç jölesi paketleme işi başvurusu yapmak istiyorsanız bir çok seçenek mevcuttur. Bunlardan bir tanesi, sitemizin altında yer alan yorum bölümünden bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlere ulaşım sağlamasını beklemektir. Kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır. Jöle paketleme işi veren firmalara kendiniz ulaşım da sağlayabilirsiniz;

Yerel gazetelerin ilan sayfalarından, İnternette yer alan iş ilanları sayfalarından yardım alarak evde jöle paketleme işi veren firmalara ulaşabilir, görüşmelere başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz firmalar ilanlarını bazı panolara yapıştırarak da işçi bulma yoluna gittiği için, çevrenizde bulunan ilan panolarını da gözden geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Bebek Önlüğü Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Bebek Önlüğü, Bebek Önlüğü Paketleme ve Bebek Önlüğü Paketleme Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.