Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

4 336

Evde nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak 2019 evde nikah şekeri paketleyerek para kazanma ve evde nikah şekeri paketleme püf noktaları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Özel günlerde, davetlerde ve doğum günlerinde olduğu gibi, organizasyon firmaları düğün ve nişan organizasyonlarında da nikah şekeri paketleme işi verebiliyor. Özellikle de evde oturan kadınlar, herhangi bir işte çalışmayan kadınlar bu tarz paketleme işleri yaparak ev ekonomisine destek olmak istediklerinden, yaygın olarak tercih edilen işlerden birisi olarak da gösterilmektedir. Peki bu tarz paketleme işleri nasıl bulunur? Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kadınlarımızın en çok tercih ettiği ve para kazanma açısından da tatmin edici seviyelerde olan işlerin başında paketleme işleri geliyor. Nikah şekeri paketleme işi de bunlardan birisi. Diğer paketleme işlerinde olduğu gibi, nikah şekeri paketleyerek de kolayca evde oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkün. Çok ciddi püf noktaları olmamakla beraber, vakit olarak da uzun süreler ayırmanızı gerektirmeyecek olan işlerden birisidir. Aynı zamanda devamlı ve yarı zamanlı çalışma seçenekleri de bulunduğundan, tamamen kendinize göre ayarlayabileceğiniz iş kollarındandır.

Nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu iş için herhangi bir sermaye de ayırmanıza gerek yok. Tüm paketleme ürünleri ve paketleme sırasında ihtiyaç duyacağınız ekipmanlar firmalar tarafından karşılanacağından, yapmanız gereken tek şeyin ürünlerin paketlemesi olduğunu bilmeniz gerekiyor. Herhangi bir sermaye ayırmadan bu işe giriyor olabilmek de, paketleme işini cazip kılan noktalardan birisidir. Peki nikah şekeri paketleyerek ne kadar para kazanırım? Nikah şekeri paketleme işi ne kadar kazandırır?

Nikah Şekeri Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

evde nikah şekeri paketleme

Düğün ve kına gibi organizasyonlar, katılım sayısı olarak bakıldığında sayıca yüksek kişilerin katıldığı programlar olduğu için, organizasyonlarda kullanılacak ürünlerin de adeti yüksek olacaktır. Bu durum da, şeker paketleme işini cazip kılan noktalardan birisidir. Diğer paketleme işlerinde olduğu gibi, nikah şekeri paketlemede de paket başına ücret alacak, ödemelerinizi ise haftalık olarak talep edebileceksiniz. Anlayacağınız, ne kadar çok paketleme yaparsanız, o kadar çok kazanç elde edebileceksiniz. Peki ne kadar kazanacaksınız?

Nikah şekeri paketleme işinde kesin bir şekilde fiyat vermek pek doğru olmayacaktır. Nikah gibi organizasyonlarda, genellikle kişiden kişiye farklılık gösterebilecek tasarımlar olduğu gibi, ürünlerin paketleme işi ne kadar zor olursa o kadar yüksek kazanacağınızı da söyleyebiliriz. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse de, haftalık olarak 350 ile 500 TL arasında bir ücret kazanmanız mümkün. Nikah şekeri paketleme işi ne kadar kazandırır diyorsanız, aylık olarak 2.000 TL‘ye varan ücretler kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

evde nikah şekeri paketleme

Eğer siz de kararınızı verdiyseniz ve evde nikah şekeri paketleme işi almak istiyorsanız, öncelikle bu tarz firmalara ulaşmalısınız. Diğer paketleme işlerinde iş bulmak, firmalara ulaşmak zor olsa da, bu tarz organizasyon firmalarına ulaşmak oldukça kolaydır. Örnek vermek gerekirse, bir düğün salonuna bile giderek paketleme işi verip vermediklerini öğrenebilirsiniz. Evde nikah şekeri yaptıran firmalar 2019 genelde bu tarz yerler olduğu gibi, firmalara internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yine sitemizin altında yer alan yorum gönderme formunu kullanarak da firmalar ulaşabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme Telefon Numarası

Nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorsanız, firmalara kendiniz ulaşmanız gerektiği konusunu yazımızın üst bölümlerinde işlemiştik. Ancak, bu gibi firmaların tarafınıza ulaşım sağlamasını istiyorsanız siz de internet sitelerine ilan verebilir, telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Örneğin, yerel ilan sitelerini kullanarak kendinize ait bir profil oluşturabilir, telefon numaranızı bırakarak bu firmaların size ulaşım yapmasını sağlayabilirsiniz. İnternette ön ödeme talep ederek size iş vermek isteyen kişilere itibar etmemeli, özel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Yine altta yer alan yorum bölümünden aklınıza takılanları sorabilir, bilgilerinizi bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Çocuk Bakarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma, Evde Çocuk Bakımı ve Evde Çocuk Bakma hakkında bilgiler verilmektedir.


4 Yorumlar
 1. İrem diyor ki

  Kartal – Soğanlık içinde 5 kişilik bir ekibiz. İş yapabiliriz.

 2. Yasemin Arslan diyor ki

  Bilgi alabilir miyim?

 3. Dilara diyor ki

  İşe ihtiyacım var, dönüşünüzü bekliyor olacağım.

 4. Alperen Koç diyor ki

  İş arıyorum ekibim sağlam ulaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.