Evde Fındık Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde fındık paketleme yaparak para kazanmak, evde fındık paketleyerek para kazanma, evde fındık paketleme işi ne kadar kazandırır hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. Evde oturduğunuz yerden para kazanmak hemen hemen herkesin ortak hayalidir. Özellikle çocuklu ev hanımları, evde çocuklarına bakmak zorunda oldukları için daha çok evde oturduğu yerden paketleme işleri yaparak haneye ek gelir sağlamak istiyor. Son zamanların da trend işlerinden biri haline gelen paketleme işlerinden birisi de, evde fındık paketleme işidir. Evde fındık paketleme işi yaparak hane gelirine ekstra olarak 2.000 TL gibi bir katkı sağlayabilirsiniz. Peki evde fındık paketleme işi nasıl yapılır? Evde fındık paketleyerek para kazanma hakkında bilgiler.

Evde Fındık Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde fındık paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, bunun çok basit ve kolay yoldan para kazandıran bir iş olduğunu söylemeliyiz. Genel olarak paketleme işlerine baktığımızda herhangi bir sermaye veya iş gücü istemediği için, özellikle ev hanımları tarafından çokça tercih edilen işlerden birisidir. Yine fındık paketleme işinde de, diğer işlerde olduğu gibi ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar firma tarafından temin edilmektedir. Bu sayede herhangi bir yatırım yapmadan, yalnızca iş teslim alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Firmanın sizlere haftalık veya aylık olarak teslim edeceği ürünleri, talep ettiği boyutlardaki kilitli poşet veya süslü paketlere doldurarak bunları koli haline getirmeniz gerekiyor. Bu aşamaların tamamı ve paketleme sırasında kullanacağınız ambalajlar yine firma tarafından temin ediliyor. Paketleme işlemi tamamlandığı zaman da firma sizden ürünleri teslim almaya geliyor, teslimat sırasında ödemelerinizi yine elden yapıyorlar.

Fındık Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

evde fındık paketleme

Evde fındık paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu firmalara doğrudan ulaşım sağlamalısınız. Firmalar genellikle işleri evlere teslim ettiği için, gazete veya yerel internet sitelerini kullanarak çeşitli iş ilanları oluşturmaktadır. Bu ilanları takip ederek, ilgili telefon numaralarıyla iş teslimatına geçebilirsiniz. Eğer firmalara ulaşmakta güçlük yaşıyorsanız, aynı ilan sitelerini sizler ziyaret edebilir, kendinize ait bir profil oluşturarak firmaların sizlere ulaşım sağlamasını talep edebilirsiniz. Aynı zamanda alt bölümde yer alan yorum bölümünden de bilgilerinizi bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Fındık Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde fındık paketleme işi ne kadar kazandırır diyorsanız, bu konu tamamen sizinle bağlantılıdır. Yapacağınız paketleme sayısına göre, paket başı ücretleri talep edebilirsiniz. Paket başı ücretler genellikle firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

Fındık sezonu baz alındığında, fındık paketleme işine olan talep artış göstereceği için, bu dönemlerde paketleme işlerinden kazanacağınız para daha da artış gösterecektir. Ortalama olarak bir rakam vermemiz gerekirse, haftalık olarak fındık paketleyerek 400 TL kadar bir miktar kazanmanız mümkündür. Eğer ev hanesi kalabalıksa, bunu iki katına bile çıkarmanız mümkündür. Ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Aylık olarak da ortalama 2.000 TL ile 3.000 TL arasında bir meblağ kazanç elde etmeniz mümkündür.

Fındık Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?

Fındık paketleme işine başvuru yapmak istiyorsanız, altta yer alan yorum bölümüne bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden firmalar tarafınıza mail veya telefon yoluyla ulaşım sağlayacak ve iş teslimine başlayacaktır. Aynı zamanda gazete ilanlarını ve internet sitelerinde yer alan ilanları takip ederek de iş takibi yapabilir, fındık paketleme işi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Galoş Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Evde Galoş Paketleme, Galoş Paketleme işi Başvurusu ve Galoş Paketleme İşi İletişim hakkında bilgiler verilmektedir.


5 Yorumlar
 1. Pelin Dumanlı diyor ki

  Ben de evde fındık paketlemek istiyorum, elim gayet hızlıdır. Gayet fazla paketleme işi yaptım daha önce. Isparta, Burdur, Antalya çevresinde iş teslim alınır. Şimdiden teşekkür ediyorum.

 2. Murat Uyar diyor ki

  Merhabalar, ben de paketleme işi talep ediyorum yardımlarınız ile beraber.

 3. Yusuf diyor ki

  Ödemeleri günlük olarak alabiliyor muyuz?

  1. Mertcan diyor ki

   Firma ile yapacağınız anlaşmaya göre değişebilir.

 4. Seda Arca diyor ki

  Bende yapmak istiyorum paketleme işi inş🙏🏻

Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.