E-Bebek Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 3.622

E-Bebek bayilik veriyor mu? E-Bebek bayilik şartları, E-Bebek franchising ve E-Bebek franchise şartları hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alıyor. E-Bebek, Halil Erdoğmuş tarafından aslında bir internet sitesi olarak yola çıkmıştır. Yayın hayatına Bebek.com üzerinden başlayan Bebek Bakım devi ebebek, daha sonrasında yayın hayatına e-ticaret olarak e-bebek.com üzerinden devam etmiş, bebek.com’u ise bebek bakımı hakkında bilgilendiren bir site olarak yayınlamaya devam etmiştir. Arkasından bir çok mağaza da açarak gelişimini hızlanmıştır. Güncel olarak baktığımızda 51 ilde toplamda 139 mağaza ile hizmet vermektedir. Peki E-Bebek bayilik veriyor mu? E-Bebek franchising şartları nedir?

E-Bebek Bayilik Veriyor Mu?

Bebek bakım serüvenine yıllar önce başlayan E-Bebek, yalnızca giyim değil, bebek ihtiyaçlarının tamamını karşılayacak şekilde dizayn edilen, m2 olarak bakıldığında oldukça büyük mağazalardan oluşmaktadır. Bebek arabasından, bebek mamalarına, oyuncaktan tekstil ürünlerine kadar oldukça geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren ebebek, yatırımcıların da hayli ilgisini çeken bir dev haline gelmiştir. Peki E-Bebek bayilik veriyor mu?

Firma ile yaptığımız görüşmeler sonucunda E-Bebek firmasının bayilik vermediği konusunda bilgi edinebildik. Yaptığımız görüşmeler sırasında herhangi bir bayilik planları olmadığını, yakın gelecekte böyle bir düşüncelerinin de olmadığını öğrendik. Eğer ilerde E-Bebek bayilik şartları konusunda güncelleme yaparsa sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

E-Bebek Bayilik Şartları

E Bebek Bayilik Veriyor Mu?

E-Bebek firma olarak şuan için bayilik vermediği için belirlenen herhangi bir şart bulunmamaktadır. Ancak yine de E-Bebek ve aynı sektörde hizmet veren diğer firmalara göz atabilir, bayilik şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı E-Bebek gibi aynı sektör içinde hizmet veren farklı bir çok marka bulunmaktadır. E-Bebek bayilik şartları ise şöyle;

  • Güçlü bir yatırım sermayesi, büyük m2 mağazaların yönetim kabiliyeti,
  • Ticari herhangi bir engel olmaması, yönetim ve sektör tecrübesi olması,
  • Talep edilen teminatların gösterilebilmesi, bankalar arasında sicil problemi olmaması,
  • Yalnızca firma tarafından temin edilen ürünlerin satışı,
  • Personel eğitimleri ve gerekli ekipmanların temini,

gibi şartlar aranmaktadır. Ancak bu şartlar ebebek bayilik şartları değil, genel sektör şartları olarak verilmiştir.

E-Bebek Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-Bebek firmasının bayilik vermediğini yazımızın ilk bölümlerinde söylemiştik. Eğer yine de firma ile bayilik konusunda görüşmeler yapmak istiyorsanız doğrudan firma yetkilileri ile görüşme yapmalısınız. Eğer firma yetkililerine ulaşım sağlamakta zorluk çekiyorsanız direkt olarak firma genel müdürlük telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bayilik konusunda henüz soğuk davrandıkları için bayilik departmanı adı altında bir bölümleri bulunmuyor.

E-Bebek için yalnızca franchise değil, yatırım konularında da görüşmeler yapabilirsiniz. Hisse senedi işlemleri ve diğer bir çok işlem için firma ile iletişim kurabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Ancak ebebek bayilik şartları diye bir şey yoktur çünkü firma bayilik vermiyor.

Adres: İçerenköy Mahallesi, Değirmen Yolu Cd. D:No:37 D:6, 34752 Ataşehir/İstanbul
TEL: (0216) 325 11 11

Bir önceki yazımız olan CarrefourSA Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Carrefour SA Bayilik, Carrefour SA Bayilik Şartları ve Carrefour SA Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.