Decathlon Bayilik Şartları

0 95

Decathlon bayilik şartları, Decathlon franchise bedeli ve Decathlon franchising şartları. Decathlon, Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren spor ve sporculuk mağazasıdır. Dağcılık, yüzme, jimnastik, yoga gibi bir çok spor dalında, hatta tüm spor dallarında ürünler bulundurmaktadır. Çeşitli ürünler, ve geniş yelpazesi ile müşterilerin sıkça tercih ettiği bir mağaza haline gelmiştir. Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulmuştur. Bir çok spor alanında ürünleri müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir. Türkiye’de de bazı büyük şehirlerimizde şubeleri bulunmaktadır. 2015 yılında yapılan araştırmaya göre dünya genelinde 70.000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Aynı zamanda istihdam konusunda da kaliteli firmalardan birisidir. Peki Decathlon bayilik veriyor mu? Decathlon bayilik şartları nelerdir?

Decathlon Bayilik Şartları

Fransa merkezli dünyaca ünlü spor mağazalarından biri olan Decathlon hakkında merak edilen ayrıntılardan biri Decathlon bayilik şartları sunup sunmadığı konusudur. Dünyaca ünlü sporcuların adresi olan Decathlon spor mağazası 2010 tarihinden itibaren Türkiye’de de hizmet sunmaya başlamıştır ve Milli sporcularımız tarafından da tercih edilmeye başlamıştır. Türkiye’de yer alması ile birlikte kaliteli ürünleri ile hızlı bir şekilde ilgi odağı olan Decathlon spor mağazası dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de çok sayıda mağazaya sahiptir.

Decathlon Türkiye pazarına 2010 yılında girmesi ile beraber Spor alanında yapılacak alışverişlerde adeta bir vazgeçilmez haline gelmiştir. Durum böyle olunca da yatırımcılar tarafından sıkça tercih edilen markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Peki Decathlon bayilik veriyor mu? Decathlon bayilik şartları.

Decathlon Bayilik Veriyor Mu?

Türkiye’ye giriş sağladıktan sonra toplamda 22 ilimizde 31 adet mağaza hizmete sunan Decathlon ayrıca 2019 yılı içerisinde de ülkemizde 10 adet mağaza daha hizmete sunmayı hedefliyor. Dünyanın en kaliteli spor mağazaları listesinde yer alan Decathlon geçmiş dönemlerde bayilik hizmetine pek sıcak bakmadığı biliniyor. Firma son dönemlerde ise bayilik hizmeti konusunda yeniden sıcak adımlar attığı biliniyor. Fakat henüz Decathlon spor mağazasının ülkemizde bayilik hizmeti sunacağına dair bir duyuru sunulmadı. Dolaysıyla 2019 yılında Decathlon spor mağazası Türkiye’de bayilik hizmeti sunması şimdilik mümkün değildir.

Decathlon Bayilik Şartları Nelerdir?

Decathlon franchising şartları

Pek çok girişimciler tarafından merak edildiği üzere Decathlon şuan için Türkiye’den bayilik sunmadığını resmi web sitesinden duyurdu. Fakat buna rağmen firmanın 2020-2021 yılı aralığında ülkemiz topraklarında da bayilik fırsatı sunması öngörülüyor. Geniş ürün kataloğu ve garantili satış hizmetleri ile en çok tercih edilen spor mağazalarından biri olan Decathlon ileriki dönemlerde Türkiye girişimcilerinin bir numaralı tercihi olabileceği görülüyor.

Decathlon İsim Hakkı Bedeli

Decathlon spor mağazası ile yapılan sözleşmede firmanın isim hakkı bedeli de belirtilmiştir. Türkiye dahil olmak üzere toplamda 26 ülkede hizmet sunan Decathlon spor mağazası kaliteli ve garantili satış hizmetleri sayesinde kısa süre içerisinde ciddi bir müşteri potansiyeli elde etti. Dünya devleri listesinde bulunan firma kendine özgü spor malzemelerini üretiyor ve bünyesindeki mağazalar üzerinden dünya çapında satışa sunuyor. Decathlon spor mağazasını özel kılan etkenlerden biri de, satışa sunduğu spor ürünlerini ve mağazalarını ise merkezden aldığı kararlar doğrultusunda hizmete sunmasıdır. Yüksek cirosu ile dikkat çeken Decathlon spor mağazası geniş spor ürünleri kataloğu, uygun fiyatlı ürün satışları, geniş müşteri yelpazesi ile sektöründe hızla büyüyerek bugünün dünya devleri arasında yer almayı başarmıştır.

Decathlon Bayilik Şartları Franchise Bedeli

Decathlon spor mağazasının genel özelliklerinden biri de, geniş bir kitleye hitap ediyor olmasıdır. Decathlon spor mağazası kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap eden her çeşit spor malzemeleri, kamp malzemeleri, sporcu besin ürünleri, şişme yataklar, çantalar, futbol topları, basketbol topları, tenis raketleri ve tenis malzemeleri ve özetle spor adına akla gelen tüm malzemeleri tek çatı altında uygun fiyata satışa sunuyor. Spora henüz yeni adım atanlara hitap eden firma profesyonel sporculara da hitap ediyor. Toplamda 50 farklı spor branşı ile ilgili ihtiyaçları karşılıyor. Tüm spor dallarında %100 oranda müşteri memnuniyeti sunan firma bu özelliği ile dünyanın en çok tercih edilen spor mağazaları arasında bulunuyor.

1976 tarihinden buyana hizmet sunan Decathlon spor mağazasının dünya genelinde ise 70 bini aşkın personeli bulunuyor. Ülkemizde ise 2010 tarihinde sektörde yer alan Decathlon yaklaşık 8 yıllık süreç içerisinde Türkiye pazarında lider bir konumda yer almayı başardı. Online mağazacılık alanında da boy gösteren firma bu özelliği ile online alışveriş alanında da çığır açmayı başarmıştır.

Zengin ödeme seçeneği de sunan Decathlon spor mağazası ile müşteriler ödemelerini nakit ve banka kredi kartı ile yapabiliyor. Decathlon spor mağazasından fiziksel olarak ürün satın alınabileceği gibi firma resmi web sitesi ziyaret edilerek de online bir şekilde spor ürünleri siparişi verilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları başlıklı makalemizde Gıda, Tatlıses Çiğ Köfte ve Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.