CarrefourSA Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

CarrefourSA bayilik veriyor mu? CarrefourSA bayilik şartları ve CarrefourSA franchising şartları hakkında bilgiler. CarrefourSA isim hakkı bedeli ve daha bir çok konu yazımızın devamında yer alıyor. CarrefourSA, ilk mağazasını 1963 yılında Fransa’da kuran, bugün 30 ülkede bir çok noktada hizmet veren kaliteli noktalardan birisidir. Tüm dünyada 12.000’den fazla mağazası bulunan CarrefourSA, Türkiye’de de bir çok noktada hizmet vermeye, gelişimini ise hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok yerinde de hizmet veren, yatırımlarına da halen devam eden bir firma oluşu da, yatırımcıları ve genç girişimcilerin hedefi haline gelmesinde büyük rol oynuyor. Peki CarrefourSA bayilik veriyor mu, CarrefourSA bayilik şartları nelerdir?

CarrefourSA Bayilik Veriyor Mu?

CarrefourSA, Türkiye’de 58 İl’de olmak üzere 625 adet mağazayla hizmet vermektedir. Hali hazırda 11 Bin çalışanı bulunan bu firma, Türkiye’deki gelişimini gerek yeni yatırımlarla, gerekse de yapmış olduğu sosyal yardımlar sayesinde sürdürmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere bir Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA, Türkiye’deki tüm yatırım ilişkileri ile Sabancı Holding ilgilenmektedir. CarrefourSA yatırımcı ilişkileri sayfasından da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

CarrefourSA, şuana denk mağazalarını kendi açıyor olsa da, ilerleyen süreçlerde bayilik verip vermeyeceği konusunda da net bir bilgi bulunmamakta. Bazı mağazalarını bayilik usulü açtığı söylense de, bu konuda internet üzerinde bir bilgi paylaşımında bulunmuyor olmaları, sizlere net bilgi vermemiz konusunda engel oluyor. Bu sebeple, CarrefourSA bayiliği almak istiyorsanız öncelikle firma yetkilileri ile iletişim kurmanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

CarrefourSA Bayilik Şartları Nelerdir?

CarrefourSA bayilik şartları

CarrefourSA bayiliği alma şartları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. CarrefourSA’dan bayilik almak istiyorsanız firmanın yatırımcı ilişkileri departmanı ile görüşme sağlayarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer CarrefourSA’nın bayilik verdiği konusunda internet üzerinden bilgi edinmişseniz bu bilgilere itibar etmemeniz gerektiğini, en doğru bilgiyi ise firmanın resmi sitesinden edinebileceğinizi hatırlatmamız gerekiyor.

Yine de bir CarrefourSA açmak istiyorsanız, firma ile görüşmeler yaparak kiralık yer önerisi yapabilir, size ait olan bir dükkana CarrefourSA açılmasını sağlayabilirsiniz. CarrefourSA kiralık yer önerisi yapmak için izlemeniz gereken yollar ise yazımızın devamında yer alıyor.

CarrefourSA Kiralık Yer Önerisi

CarrefourSA‘nın şuan için ülkemizde bayilik vermediğini yazımızın ilk bölümlerinde söylemiştik. Bu sebeple bayilik veya isim hakkı satın alınmayacağı için kiralık yer önerisi de yapabilirsiniz. Firmaya yapacağınız tüm kiralık yer önerileri değerlendirilecek olup, uygun bulunması halinde tarafınıza dönüş yapılacağını unutmayın. CarrefourSA kiralık yer önerisi yapma şartları ise şunlardır;

CarrefourSA bayilik şartları

  • Mağaza kullanım alanları detayları,
  • Mağaza iç kullanım m2,
  • Mağaza depo kullanım m2,
  • Mağaza ön kulanım m2,
  • Varsa otopark ve m2,
  • Açık adres,
  • Talep edilen kira bedeli,
  • Tapu örneği,
  • Yapı kullanım izni belgesi

gibi belgeleri bulundurarak, CarrefourSA resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız kısa süre içinde değerlendirilip tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

CarrefourSA Bayilik İletişim Bilgileri

CarrefourSA ile bayilik veya herhangi bir konuda iletişim kurmak istiyorsanız altta yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Çağrı merkezleri genel olarak mağaza hakkında destek verse de, kurumsal iletişim bilgilerini kullanarak bayilik veya teknik konularda destek alabilirsiniz. CarrefourSA iletişim bilgileri ise şöyle;

Adres: CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe /İstanbul
TEL: 0216 655 00 00
Çağrı Merkezi: 444 10 00

MARKET BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

Bir önceki yazımız olan Boyner Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Boyner Bayilik Şartları, Boyner Franchise ve Boyner Franchising hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.