Boyner Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 401

Boyner bayilik veriyor mu? Boyner bayilik şartları ve Boyner franchising şartları hakkında bilgiler, Boyner franchise veriyor mu bilgileri yazımızın devamında yer alıyor. Boyner, bir diğer adıyla Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. 2003 yılından beri Türkiye’de hizmet veren ve her geçen gün mağaza sayısına bir yenisini ekleyen zincirlerden birisidir. Türkiye’de hemen hemen her AVM’de, her caddede görebileceğiniz Boyner, bayilik sistemi ile göz dolduruyor ve girişimcilerin de hayli ilgisini çekiyor. Mağaza sayısı olarak bir çok rakibinden üstün olan ve çoğu ilde hizmet veren Boyner bayilik şartları firma tarafından belirlenmiş olup, Boyner franchise sistemi çatısı altında toplanmıştır. Peki Boyner bayilik şartları nelerdir? Boyner bayilik veriyor mu?

Boyner Bayilik Veriyor Mu?

Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye genelinde bayilik vermeye devam ediyor. Şu ana kadar Adapazarı, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Hatay, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kütahya, Malatya, Mardin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van illerine bayilikler veren ve yine aynı illere de olmak üzere bir çok ilde henüz girmediği noktalara bayilikler vermeye devam ediyor. Türkiye’nin her noktasında hizmet veren Boyner bayiliği almak konusunda oldukça sıkı şartlar da sunuyor.

Boyner, bir çok farklı ve ünlü markayı tek çatı altında buluşturan, hatta bazen firmanın kendisinden bile uygun fiyatlara satış yaparak adından sıkça söz ettiren bir zincir haline gelmiştir. Yaptığı kampanyalar ile bayilerinin cirolarını ikiye, hatta üçe katladığı dönemler de olmaktadır. Durum böyle olunca da Boyner bayiliği almak çok cazip bayilik modelleri arasında gösterilmektedir. Peki Boyner bayilik şartları nelerdir?

Boyner Bayilik Şartları 2019

boyner bayilik şartları

Boyner bayiliği almanın şartları firma tarafından belirlenmiş olup, bu şartlar dışına çıkılmadan bayilikler verebiliyor. Hemen hemen her firmada olduğu gibi Boyner’de de şartların başında yönetim anlayışı ve sektör tecrübesi geliyor. Yüksek hacimli iş yönetimi ve personel idaresine kadar bir çok konuya hakim olmalı ve idarecilik kabiliyetiniz olması gerekiyor. Diğer aşamalarda ise Boyner yetkilileri gerekli eğitimleri vererek bayinin tam donanımlı hale gelmesi için bir çok katkıda bulunuyor. Boyner bayiliği almak için bazı şartlar ve konseptler de bulunuyor. Kimi yerlerde tüm konseptler tek çatı altında, kimi yerlerde bu konseptler teker teker uygulanabiliyor. Bu konseptler için ise en önemli unsur mağazanın metrekaresidir.

  • Boyner Tek Konsept: En az 2.000 m2 mağaza kullanım alanı,
  • Boyner Sports Konsept: En az 600 m2 mağaza kullanım alanı,
  • Boyner Casa Club Konsept: En az 350 m2 mağaza kullanım alanı,
  • Boyner Beaute Konsept: En az 200 m2 mağaza kullanım alanı

gerekli olan mağaza metrekareleri olarak belirlenmiştir. Bu konsept seçimleri mağaza yetkilileri ile yapacağınız görüşmeler sırasında netleşeceği gibi, taleplere göre de değişiklik gösterebilecektir.

Boyner Bayilik Başvuru Formu

boyner franchise şartları

Boyner bayilik başvurusu yapabilmek için hem internet üzerinden hem de yüz yüze görüşmeler yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız öncelikle bir mağaza belirlenmeli ve bu mağaza üzerinden başvuru yapılmalıdır. Eğer henüz mağaza belirlememişseniz önce firma yetkilileri ile görüşme sağlayıp bir konsept seçimi yapabilir, konsept seçiminin hemen arkasından konsepte uygun mağaza arayışına girebilirsiniz. Boyner bayilik başvuru formu için ise resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boyner Bayilik Ücreti ve Franchise Bedeli

Boyner bayilik başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli noktalardan birisi de Boyner Franchise ve isim hakkı bedelidir. Firmanın belirlemiş olduğu net bir rakam olmasa da, mağaza metrekarelerine bakıldığında çok yüksek dekorasyon maliyetleri ile karşı karşıya olacağınızı unutmamalısınız. Ayrıca mağaza tüm bunların yanı sıra sizlerden bir adet teminat mektubu talep edecektir. Seçmiş olduğunuz bayilik konseptine göre de bayilik ücretleri değişiklik gösterebileceği için, öncelikle bayilik seçimini yapmalı ve doğru tutar bilgisini firmadan edinmelisiniz.

Boyner Bayilik İletişim Bilgileri

Boyner bayilik iletişim bilgilerini kullanarak firma yetkilileri ile iletişim kurabilir, görüşme yapmadan önce bayilik formunu da doldurarak firmanın size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bayilik için kararınızı verdikten sonra bayilik başvuru formunu doldurmak daha hızlı ve kesin bir yöntem olarak görülmektedir. Boyner iletişim bilgileri ise şöyle;

Adres: Maslak Mahallesi, Büyükdere Cd. No:245, 34398 Şişli/İstanbul USO Center
Çağrı Merkezi: 444 29 67 (09:00-22:00)
Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis: 0212 335 75 00

Bir önceki yazımız olan Bizim Toptan Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Bizim Toptan Bayilik, Bizim Toptan Bayilik Şartları ve Bizim Toptan Franchise hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.