Baydöner Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti

0 334

Baydöner bayilik şartları, Baydöner franchising bedeli, Baydöner bayilik başvurusu. Baydöner, 2006 yılında İzmir, Balçova’da kurulmuş, ilk restoranını da yine burada Kipa AVM’de açmıştır. Çok kısa bir süre olarak kabul edilen 5 yıl içerisinde bir çok şube açmış, hatta yurt dışı iştiraklerinde bile bulunmuştur. Döner sektörüne getirdiği çeşitlilik ve sektör kalitesini arttıracak hamleler ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Özellikle çoğu firmanın bu başarı hikayesine odaklandığını ve örnek aldığını söyleyebiliriz. Firma kurucusu olan Levent Yılmaz, başarılarının sırrını “İşimizi bir dönerci gibi değil, iş insanı gibi yapıyoruz.” sözleri ile açıklamış, sektöre olan ilgilerini ifade etmiştir. Başarıları bunlarla da sınırlı kalmayan Baydöner, şuan Türkiye, Azerbaycan ve Irak olmak üzere 100’den fazla şube ile hizmet veriyor. Peki Baydöner bayilik veriyor mu? Baydöner bayilik şartları nelerdir?

Baydöner Bayilik Veriyor Mu?

Baydöner firması, kısa süre içinde çok ciddi ivme yakalayarak Türkiye’nin dışına çıkarak Azerbaycan ve Irak’ta da hizmet vermeye başlamış, özellikle de yatırımcılar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Bu başarının sonucunda ise bayilikler vererek hizmet ağını genişletmeyi hedeflemiştir. Baydöner bayilik veriyor mu diye arayan çoğu yatırımcının sorularına cevap arayacağımız yazımızda, Baydöner bayilik almanın şartlarını ele alacağız.

Baydöner, bayilik şartları konusunda kesin hatları İnternet üzerinde paylaşmamış olsa da, daha çok karşılıklı görüşmeler neticesinde anlaşmalar yapılarak yürütülmekte. Bayilik sürecinde tamamen firma yetkilileri ile iletişim halinde kalınarak, tüm işlemler birlikte yürütülüyor. Bu sayede gerek yer seçimi, gerekse de bayilik öncesi destek konusunda bir çok hizmetleri bulunuyor. Peki Baydöner bayilik şartları 2019 nelerdir?

Baydöner Bayilik Şartları 2019

Baydöner bayilik alma şartları 2019 yılında firma tarafından belirlenmiş olup, İnternet siteleri üzerinde detaylı bilgiler verilmemiştir. Yaptığımız araştırmalar ile Baydöner bayilik şartları konusunda bilgi verecek, iletişim bilgileri ve başvuru formları sayesinde firma ile görüşmelerinizi yapmanızı sağlayacağız.

baydöner franchising bedeli

Baydöner, ciro hedefleri ve kazanç tablosu göz önünde bulundurulduğunda çok karlı yatırımlar arasında gösterilmektedir. Hazır müşteri potansiyeli ve yapılan reklam çalışmaları incelendiğinde, yapacağınız yatırımların çok kısa sürede geri dönüşünü alabileceğinizi ve kara geçebileceğinizi ön görüyoruz. Baydöner bayilik şartları 2019 şöyle;

  • Tercihen AVM veya yaya trafiğinin yoğun olduğu mağazalar,
  • En az 100m2 kullanım alanı, tercihen açık kullanım alanı,
  • Mutfak alanı ve gerekli inşaat izinleri,
  • Sektör tecrübesi, deneyim ve yönetim kabiliyeti,
  • Başta komşu yurtdışı ülkeler ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde bayilikler,
  • Yüksek yatırım bütçeleri,

Firmanın bayilik şartları arasında yer almaktadır. Bu şartlar, değişiklik gösterebileceği gibi anlaşmalar yapılarak esnetilmektedir. Bunun için doğrudan bayilik şartlarını öğrenebilmek için firma ile iletişim kurmalı, bayilik seçimi için görüşmelere başlamalısınız.

Baydöner aynı zamanda bayilik öncesi destekler, yer seçimi ve dükkan belirlenmesi gibi konularda da bayilik adaylarına destek olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, bayilik aldıktan sonra da personel desteği, gerekli personel eğitimleri ve reklam çalışmaları ile bayiliklerin yanında durarak kazanç artışı konusunda destekler verebiliyor.

Baydöner Franchising Bedeli ve Baydöner İsim Hakkı Bedeli

Baydöner franchising bedeli ve Baydöner bayilik ücreti konusunda net bir bilgi paylaşımı yapmamıştır. Ancak mağaza standartları göz önünde bulundurulduğunda, anahtar teslim bir bayilik modeline sahip olduğundan dekorasyon dahil bir çok konuda ücret talep edecekleri aşikardır. Bu sebeple yüksek yatırım bütçeleri talep eden bir bayilik modeli olarak kabul edilebilir. Baydöner isim hakkı bedeli alıp almadığı konusunda da bir bilgi bulunmuyor.

Yine firma ile yapacağınız görüşmeler çerçevesinde bu bilgilere ulaşabilir, m2 başı dekorasyon maliyetlerini öğrenebilir, Baydöner franchising bedeli 2019 konusunda bilgiler alabilirsiniz. Bayilik görüşmelerini tamamen birebir yapmayı tercih eden Baydöner bayilik iletişim bilgileri yazının sonunda yer almaktadır.

Baydöner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Baydöner bayilik başvurusu için İnternet üzerinde bir form bulunmuyor. Ancak görüşmelerinizi yine elektronik ortamlardan yapmak istiyorsanız mail adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Baydöner bayiliği için başvuru yapmak istiyorsanız doğrudan iletişim kurmanızı tavsiye ediyor, iletişim bilgilerinden randevu talep ederek firma yetkililerine ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Baydöner bayilik iletişim bilgileri ise şöyle;

Baydöner Bayilik İletişim Bilgileri

Baydöner Türkiye’de bir çok bayiliği bulunan bir firma olduğu için, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere yönetim ofislerinin de bulunduğu bir firmadır. İzmir merkezli bir firma olduğu için Baydöner’in merkez ofisi İzmir’de bulunmaktadır. Dilerseniz direkt merkez ofisle iletişime geçebilir, daha yakın olduğunu düşünüyorsanız İstanbul Ofis ile de iletişime geçebilirsiniz. Baydöner bayilik iletişim bilgileri şöyle;

Adres: Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower
Telefon: 0232 464 42 35

Baydöner firma tanıtım filmi;

Bir önceki yazımız olan Popeyes Bayilik Şartları ve Bayilik Ücreti başlıklı makalemizde Popeyes bayilik şartları ve Popeyes franchise bedeli hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Gönder

E-posta hesabınız ve gireceğiniz kişisel bilgileriniz asla paylaşılmayacaktır.